FOTO: Bozkov v sobotu ovládly masky

16.02.2011 10:04:54 | Autor: Karel Čermák | Rubrika: KULTURA | Obce: Bozkov

FOTO: Bozkov v sobotu ovládly masky

Druhá únorová sobota se již tradičně stává rájem masek v bozkovské sokolovně. Místní dobrovolní hasiči zde totiž pravidelně pořádají maškarní rej.

Živou hudební skupinu zde každoročně nahrazuje DJ Baly se svým plesovým programem a zahraje přítomným snad opravdu každý hudební žánr.

Odpoledne vše začalo dětským bálem. Je dobrým zvykem, že děti zaplní celý sál a stejné to bylo i letos. A děti se rozhodně nenudily. Soutěže o ceny, tombola se spoustou hraček, přednášení písniček a básniček a samozřejmě soutěž masek. To je typické menu této akce a i letos si jím podařilo naplnit opravdu spokojené odpoledne pro všechny přítomné malé masky.

Po skončení dětského bálu pořadatelé obvykle provedou rychlý úklid a přichází čas pro rodiče, aby se ukázaly, že se dětmi nenechají zahanbit. Na parketě se sešlo opravdu velké množství skvělých masek a bavili se tancem celý večer. Účast byla sice trochu slabší oproti minulým rokům, ale podle slov pořadatelů je pro ně důležité, aby si lidé hlavně bavili, což se povedlo.

Bozkovští hasiči děkují všem za účast, doufají, že se plesy všem líbili. Poděkování patří samozřejmě všem 94 sponzorům, bez nich by tato akce v tomto rozsahu opravdu pořádat nešla.

Kompletní fotogalerie z bozkovského maškarního bálu od Karla Čermáka zde

Informace o dalších bálech a plesech v Pojizeří najdete v rubrice Společnost - plesy a bály

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 24 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
24.04.: Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT