FOTO: Desátý turnaj O pohár města Semily vyhrál tým Bolka Stars

26.08.2017 20:56:32 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Desátý turnaj O pohár města Semily vyhrál tým Bolka Stars

Jubilejní desátý ročník florbalového turnaje O pohár města Semily proběhl v sobotu 19. srpna v místním sportovním centru. Ve finále mužstvo Bolka Stars přehrálo tým StoneBlind. Z trojice domácích semilských týmů skončil nejlépe Veterans, který v souboji o 7. místo porazil na nájezdy Outside.

Dopoledne se bojovalo v základních skupinách a odpoledne došlo na vyřazovací část a utkání o konečné umístění. Ve skupině A mělo nejvíce bodů družstvo Bolka Stars a druhým postupujícím do semifinále byl tým nazvaný StoneBlind, který byl loni třetí.

10. ročník turnaje O pohár města Semily - semifinále<br />Autor: Petr Ježek Ve skupině B zcela jasně vládli hráči Chalapeňos bez ztráty bodu a jasně vykročili k obhájení loňského titulu na turnaji. Druzí postupující byli z této skupiny Skoromistři. V semifinále Bolka Stars přetlačila o gól Skoromistry, ale překvapením skončilo druhé semifinále, ve kterém v repríze loňského semifinále, jenž tenkrát jasně 6:1 vyhráli Chalapeňos, byli StoneBlind vyrovnaným soupeřem a nakonec se radovali z postupu 5:4 po nájezdech!

V souboji o třetí místo si Chalapeňos trochu spravili chuť a jasně zdolali 9:2 Skoromistry, ve finále už unavený tým StoneBlind nestačil vzdorovat týmu Bolka Stars, který tak po výsledku 4:0 vyhrál i celý turnaj.

Skupina A:

Výsledky: SCC Semily - Outside 0:0, SCC Semily - Bolka Stars 1:3, SCC Semily - StoneBlind 0:3, SCC Semily - Yablonec Devils 0:6, Outside - Bolka Stars 1:3, Outside - StoneBlind 0:2, Outside - Yablonec Devils 2:3, Bolka Stars - StoneBlind 1:1, Bolka Stars - Yablonec Devils 3:0, StoneBlind - Yablonec Devils 2:2.

Pořadí: 1. Bolka Stars 10 (10:3), 2. StoneBlind 8 (8:3), 3. Yablonec Devils 7 (11:7), 4. Outside 1 (3:7), 5. SCC Semily 1 (1:12).

Skupina B:

Výsledky: Veterans Semily - Bílí Bagři 3:2, Veterans Semily - Chalapeňos 1:7, Veterans Semily - Krysy Lobkovice 2:7, Veterans Semily - Skoromistři 3:5, Bílí Bagři - Chalapeňos 1:6, Bílí Bagři - Krysy Lobkovice 2:8, Bílí Bagři - Skoromistři 1:1, Chalapeňos - Krysy Lobkovice 4:2, Chalapeňos - Skoromistři 7:1, Krysy Lobkovice - Skoromistři 2:3.

Pořadí: 1. Chalapeňos 12 (24:5), 2. Skoromistři 7 (10:13), 3. Krysy Lobkovice 6 (13:11), 4. Veterans Semily 3 (8:21), 5. Bílí Bagři 1 (6:18).

10. ročník turnaje O pohár města Semily - utkání o 7. místo Veterans Semily - Outside<br />Autor: Petr Ježek Zápasy o konečné umístění:

O 9. místo: SCC Semily - Bílí Bagři 0:1 po sam. nájezdech.

O 7. místo: Outside - Veterans Semily 1:2 po sam. nájezdech.

O 5. místo: Yablonec Devils - Krysy Lobkovice 0:1.

Semifinále: Bolka Stars - Skoromistři 2:1, Stone-Blind - Chalapeňos 4:3 po sam. nájezdech.

O 3. místo: Skoromistři - Chalapeňos 2:9.

Finále: Bolka Stars - StoneBlind 4:0.

Předchozí ročníky turnaje O pohár města Semily:

9. ročník: FOTO: Devátý ročník turnaje O pohár města Semily ovládli Chalapeňos

8. ročník: FOTO: Vítězství na semilském turnaji obhájil Petis Killer team

7. ročník: FOTO: Semilský florbalový turnaj ovládl Petis Killer Team

6. ročník: FOTO: Vítězství v Semilech získali po dvou stříbrech florbalisté Kolína 

5. ročník: FOTO: Pohár města Semily odvezli Sukmistři do Liberce

4. ročník: FOTO: Pohár města Semily získali florbalisté IBK Turbo Skunk

3. ročník: VIDEO: Domácí florbalisté zastaveni v semifinále

Ještě více florbalu najdete v rubrice SPORT - Florbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 51 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj daruje obcím a městům pozemky. Podpoří tak rozvoj a bezpečí obyvatel

Téměř 31 tisíc čtverečných pozemků převedl letos Liberecký kraj bezúplatně na obce. Obce a města na nich vybudují chodníky a cyklostezky podél silnic, čímž zvýší bezpečnost chodců a cyklistů na jejich území. Kraj zároveň pracuje na majetkoprávním vypořádání pozemků včetně komunikací, které do budoucna vyřadí z krajské silniční sítě. „Během letošního roku převedl kraj pozemky v účetní hodnotě 2,6 milionu korun na deset obcí a třináct měst v regionu," upřesnil náměstek hejtmana pro řízení rezortu ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky Zbyněk Miklík. „Kraj sice za tyto pozemky peníze nedostane, obce a města v kraji však mohou ušetřené finanční prostředky za nákup pozemků investovat do svého dalšího rozvoje, což je i prioritou Libereckého kraje."

Vodárna Trkač je opravena

Technická památka vodárna v Obřím dole nedaleko Rudného potoka, známá jako Trkač, prošla letos na podzim opravou. Opravili samotnou stavbu, její střechu, venkovní fasádu i vnitřní omítky, které kvůli vlhkosti a drsnému klimatu na tomto místě velmi trpí. Zvláštní péči věnovali samotné turbíně, kterou natřeli. Opravy a nátěru se dočkaly i původní dveře a mříže. Vodárna a 700 metrů dlouhý vodovod sloužily k dopravě vody na Sněžku do České boudy. Postavit ji nechat v roce 1912 hrabě Rudolf Czernin-Morzin. Ukončil tím éru vynášení vody na Sněžku na bedrech nosičů. Toto zařízení sloužilo až do 50. let minulého století, kdy kvůli nedbalé údržbě přestalo fungovat.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Betlémy v lomnickém muzeu již pojednadvacáté
Liberecký kraj vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2022
Košťálovští fotbalisté zakončili podzim vítězstvím nad Českou Lípou
Adventní akce se vrací na hrady a zámky
Přednáška o Vladimíru Komárkovi se koná v semilské knihovně

Nejčtenější články

24.11.: Pod vlivem alkoholu skončil v Horních Štěpanicích s autem na boku
24.11.: FOTO: Vyhlášení seriálu ECC 2022 se konalo v Loukově
25.11.: Listopadové Vítání občánků v Turnově s knížkou i drobnými dárky

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dedra nabízí širokou řadu nářadí a příslušenství.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT