FOTO: Dětský den ve Vrchlabí aneb Hrajeme si se Soptíkem
04.06.2014 09:01:06 | Autor: Jiří Novák | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Vrchlabí
SDH Vrchlabí 1ve spolupráci s DDM Pelíšek a za podpory Města Vrchlabí uspořádali na paloučku restaurace U Učíků již pošesté Dětský den aneb Hrajeme si se Soptíkem. Vedle her a soutěží pro děti měli malí i velcí návštěvníci možnost sledovat ukázky činnosti Vězeňské služby, Horské služby, Policie ČR, Hasičského záchranného sboru a vystoupení TS Oliver.
Zájemci si také mohli prohlédnout vybavení hasičů a dozvědět se i mnoho zajímavého. Velkému zájmu diváků se těšily ukázky práce policejních kynologů. Rodiče Evy Samkové přinesli ukázat zlatou olympijskou medaili, kterou ochotně půjčovali na fotografování. Celodenní program završil večerní koncert populárních kapel Vacancy a Koneckonců. Letošní Dětský den se také díky krásnému počasí vydařil, a tak jistě každý odcházel spokojený se spoustou nových zážitků.
Související články
FOTO: U Učiků ve Vrchlabí hledali nejtvrdšího hasiče
Obrazem: Pálení čarodějnic U Učiků ve Vrchlabí 2014
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 55 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
S podporou kraje bude i letos probíhat vyšetření včelích nákaz
Liberecký kraj i letos pokračuje v podpoře monitoringu výskytu závažných onemocnění včel - moru a hniloby včelího plodu. Včasná lokalizace a likvidace ohniska totiž zamezuje šíření těchto velmi nebezpečných nákaz. Krajští radní proto na svém jednání schválili dotaci ve výši 450 tisíc korun pro Český svaz včelařů, okresní organizaci Liberec, která zastupuje včelaře z celého Libereckého kraje. Její členové vyšetření včelstev na území Libereckého kraje opět zajistí ve spolupráci s Krajskou veterinární správou.
Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad
Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Policisté v kraji prováděli kontrolu nákladních vozidel
Patroni turnovských studánek v akci
FOTO: Hořelo v objektu bývalé pily v Krásné
Chystají 9. ročník inline závodu O pohár starosty města Turnova
Liberecký kraj zná vítěze soutěže Regionální potravina 2026
Nejčtenější články
12.05.: Liberecký kraj rozdělí půl milionu na bezpečnější trailové tratě
12.05.: Téměř 31 milionů korun obdrží obce z Programu obnovy venkova
13.05.: Nezaměstnanost v Libereckém kraji činila v dubnu 5,7 procenta
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.