FOTO: Domácí junioři si připsali dvě výhry
17.01.2011 10:32:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily
Ve Sportovním centru v Semilech se za účasti čtyř celků z Libereckého kraje v sobotu konal florbalový turnaj dorostenců a juniorů. Domácí celek SCC DDM Semily si připsal ze tří zápasů dvě výhry, když jednou těsně podlehl Liberci.
Jedná se o Regionální amatérskou florbalovou ligu (RAFL), která má kromě sjednocené kategorie juniorů a dorostu také soutěže starších a mladších žáků, elévů a nejmenších dětí.
Soutěž ale hrají i dospělí hráči, kteří se nechtějí prezentovat v oficiálních soutěžích pořádaných Českou florbalovou unií.
SCC DDM Semily - DDM Větrník Liberec 2:4
Semily byly větší část zápasu lepší, ale Liberec držel gólman, který chytil mnoho střel. Výsledkem tak byla jediná prohra domácího týmu na turnaji.
SCC DDM Semily - SC Podještědí Český Dub 9:2
Po velké převaze Semil se zrodila pohodlná výhra.
SCC DDM Semily - TJ Sokol Alšovice 6:0
„Skvěle nás drželi naši gólmani a dařilo se nám i dávat góly," komentoval šestibrankovou "tenisovou" výhru trenér domácího týmu Jiří Kudrnáč.
Sestava Semil na turnaji: Kneř, Šimon - Miksánek, S. Kuršel, Zeman, Jech - Maťátko, Roztočil, Janda, Navrátil, Závěrka, Novotný, A. Kuršel, Chlum, Šádek, Karásek.
Další výsledky: SC Podještědí Český Dub - TJ Sokol Alšovice 1:2, DDM Větrník Liberec - TJ Sokol Alšovice 2:1, SC Podještědí Český Dub - DDM Větrník Liberec 5:4 po nájezdech.
V soutěži se hraje v sezoně několik turnajů, pět už proběhlo a další se bude hrát 19. února.
Tabulka 5. turnaj:
| 1. | DDM Větrník Liberec | 2 | 0 | 1 | 0 | 10:8 | 7 | ||
| 2. | SCC DDM Semily | 2 | 0 | 0 | 1 | 17:6 | 6 | ||
| 3. | TJ Sokol Alšovice | 1 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 3 | ||
| 4. | SC Podještědí | 0 | 1 | 0 | 2 | 8:15 | 2 |
Průběžně celkově:
| 1. | DDM Větrník Liberec | 10 | 0 | 3 | 2 | 72:44 | 33 | ||
| 2. | SCC DDM Semily | 7 | 2 | 0 | 6 | 61:42 | 25 | ||
| 3. | SC Podještědí | 4 | 2 | 1 | 8 | 42:67 | 17 | ||
| 4. | TJ Sokol Alšovice | 5 | 0 | 0 | 10 | 38:60 | 15 |
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 16 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad
Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku
Fantazie: Jablonec jde do finále poháru!
I to počasí se umoudřilo, aby vytvořilo rámec pro semifinále MOL Cupu, ve kterém přijela na Střelnici bojovat o postup Mladá Boleslav. Čekalo se, že právě na tento zápas se domácí soustředí, a to se nakonec povedlo. Postup do finále je skvělým úspěchem jabloneckého fotbalu, teď ještě udělat tu závěrečnou tečku 20. května v Hradci Králové. Podrobnosti a fotogalerie na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Hasiči pomáhají kolegům u požáru v NP České Švýcarsko
Ve Fabrice se odehraje představení o nucené práci za války
V semilském muzeu zahájí výstavu Radosti života
Krajští radní podpořili bezpečnost středních škol třemi miliony korun
Aplikace Záchranka bude v Libereckém kraji s rozšířenými funkcemi
Nejčtenější články
06.05.: Krajští radní podpořili bezpečnost středních škol třemi miliony korun
07.05.: V semilském muzeu zahájí výstavu Radosti života
09.05.: Hasiči pomáhají kolegům u požáru v NP České Švýcarsko
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.