FOTO: Dorostenci Košťálova podlehli Lípě, Turnov vyhrál v Jilemnici
07.06.2011 14:32:46 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov,Karlovice - Sedmihorky,Železný Brod,Jilemnice,Semily,Turnov

Dorostenci Košťálova v krajském přeboru podlehli těsně 3:4 Loko Česká Lípa a spolu s Jilemnicí se budou muset poprat o záchranu. Turnovákům se naopak jaře pod vedením trenérů Šimka a Dlouhého neskutečně daří a potvrdili to právě na hřišti v Jilemnici.
V dalším zápase Semily vyhrály v Sedmihorkách a posouvají se na jaře soutěží stále výš.
SK Jilemnice - FK Pěnčín-Turnov 0:5 (0:2)
Turnovští dorostenci Jilemnici přehrávali ve všech směrech a bylo to znát především střelecky, když soupeři nastříleli pět branek. Domácí se posunuli v tabulce na výbornou třetí příčku. Trenér Jiří Šimek chválil na klubovém webu za předvedený výkon celé mužstvo.
Branky: Tvrdý, Dlouhý, Žabokrtský, Drbohlav, vlastní. FKP Turnov: Čermák - Náhlovský, Eichler, Korček, Tvrdý - Kunst, Lábek, Žabokrtský, Dlouhý - Fiala, Lhoták, střídali Drbohlav, Rác.
Další zápasy: Košťálov - Loko Česká Lípa 3:4, Sedmihorky - Semily 2:4, Hrádek - Mšeno 4:2, Stráž n. N. - Železný Brod 1:2.
KP staršího dorostu:
1. | Č. Lípa | 22 | 18 | 2 | 2 | 78:21 | 56 | |
2. | Stráž n. N. | 22 | 16 | 2 | 4 | 70:29 | 50 | |
3. | FKP Turnov | 22 | 13 | 5 | 4 | 63:31 | 44 | |
4. | Sedmihorky | 23 | 14 | 1 | 8 | 70:27 | 43 | |
5. | Loko Č. Lípa | 22 | 13 | 1 | 8 | 66:41 | 40 | |
6. | Ž. Brod | 22 | 11 | 5 | 6 | 40:39 | 38 | |
7. | Mšeno | 22 | 11 | 2 | 9 | 50:47 | 35 | |
8. | Semily | 22 | 7 | 2 | 13 | 33:48 | 23 | |
9. | Hrádek | 22 | 6 | 2 | 14 | 27:58 | 20 | |
10. | Doubí | 21 | 5 | 4 | 12 | 39:69 | 19 | |
11. | Jilemnice | 22 | 5 | 3 | 14 | 23:54 | 18 | |
12. | Košťálov | 23 | 6 | 0 | 17 | 38:72 | 18 | |
13. | Desná | 21 | 2 | 3 | 16 | 14:75 | 9 |
Přehled všech víkendových fotbalových zápasů a tabulky soutěží najdete zde
Související články:
Turnovští dorostenci vyklepli ve druhé půli Desnou
Dorostenci Košťálova i Jilemnice posílili šance na záchranu
FOTO: Dorost Semil nastřílel Jilemnici čtyři branky
V přeboru dorostu Turnov jasně přehrál Košťálov
Ve I.A třídě dorostu podlehla Víchová 2:7 Mšenu
Dorostenci Brodu nevídaně otočili zápas se Semilami
FOTO: Dorostenci Semil proti Mšenu zahazovali šance
V přeboru dorostu Sedmihorky vykleply Hrádek
V derby dorostu Turnov vyhrál v Semilech
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 14 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Liberecký kraj rozdělí téměř milion na podporu ekologického vytápění
Pokračovat v podpoře efektivnějšího a ekologičtějšího způsobu vytápění. To je cílem aktualizovaného programu z dotačního fondu kraje, který nese název Podpora dodatečné instalace akumulační nádoby u domácích kotlů na pevná paliva. Je v něm vyčleněno 949.410 korun. Podmínky programu odsouhlasila na svém úterním zasedání Rada Libereckého kraje. „Jsem rád, že Liberecký kraj opět podpoří efektivnější a ekologičtější způsoby vytápění formou dotačního programu, kterým domácnosti doplní otopnou soustavu o akumulační nádobu. Sníží se díky ní znečištění ovzduší emisemi z domácího vytápění a dosáhne se úspory paliva, vyššího tepelného komfortu, nižších nákladů na energii a nižších nákladů na obsluhu," uvedl Edvard Kožušník, statutární náměstek hejtmana pro resort hospodářského a strategického rozvoje.
Na průtahu Libercem dojde v únoru k částečné uzavírce
V sobotu 15. února dojde k dopravnímu omezení na průtahu Libercem na silnici I/35. Důvodem je rekonstrukce tunelu. Uzavřen bude jeden jízdní pás. Řidiči projedou v režimu 1+1. V sobotu 15. 2. začne instalace dopravního značení. Následně budou provedeny práce na elektrických rozvodech v tubusu směr Děčín - Praha. A od začátku března až do konce července bude probíhat kompletní rekonstrukce tubusu směr Praha - Děčín. Spolu s tunelem na silnici I/35 projdou rekonstrukcí i mosty nad Švermovou ulicí a Košickou ulicí u Babylonu. Stavební práce na průtahu Libercem plánují s omezením provozu do konce roku 2025. Zhotovitelem všech tří zakázek je společnost EUROVIA CZ a. s. za zhruba 246 milionů Kč bez DPH.
Nejnovější články
V Českém ráji hasiči zachraňovali koně
Semilští hasiči o víkendu vyprošťovali u dopravní nehody
Výrobky šikovných řemeslníků a sociálních podniků ukáže výstava
Soud v Liberci uložil v korupční kauze hejtmanu Půtovi podmínku
Zima v Jizerských horách potěší sjezdaře, běžkaře, sáňkaře i ledolezce
Nejčtenější články
06.02.: Semilští hasiči o víkendu vyprošťovali u dopravní nehody
04.02.: Výprava Libereckého kraje veze ze zimní olympiády dětí 27 medailí
05.02.: V Krkonošských muzeích budou nově k dispozici i dětské plenky
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.