FOTO: Florbalistky Turnova podlehly domácí Smržovce

15.01.2012 13:18:06 | Autor: Jan Žíla a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

FOTO: Florbalistky Turnova podlehly domácí Smržovce

V sobotu se hrál další turnaj 2. ligy žen. Florbalistky Turnova byly pod vedením trenéra Štěpána Matěchy v tabulce průběžně druhé, ale turnaj na Smržovce se jim moc nepovedl. Domácím podlehly 2:4 a ve druhém zápase i přes vedení získaly s Osečnou jen bod.

Spartak Smržovka - TJ Turnov 4:2 (0:0, 3:0, 1:2)

Smržovka i Turnov začali zápas pěkně zostra a hra se přelévala nahoru dolu. V první třetině si dvě velké příležitosti vytvořil Turnov, když pokaždé útok zastavila branková konstrukce. Smržovka naopak kontrovala šancí Kohoutkové, která ale v souboji jeden na jednoho selhala.

Druhá třetina byla gólově plodnější z domácího pohledu, což ocenili přítomní diváci. V úvodu vyslala nebezpečnou střelu Svatá, ale brankářka Zoufalá byla připravena. Ve 24. minutě už domácí příznivci mohli jásat naplno. Štrynclová zavezla balónek až před branku a otevřela skóre zápasu. Netrvalo ani další tři minuty a na tabuli už svítilo skóre 2:0 pro domácí Spartak. Osa Svatá - Sekyrová zafungovala bezchybně a navýšila stav utkání. Před koncem zápasu se dočkala konečně i Andrea Svatá. Obě hráčky si své role prohodily a znamenalo to jasné vedení 3:0.

Poslední třetina přinesla také první úspěch turnovských barev. Svobodová našla Veselou a ta snížila na rozdíl dvou branek. To si Spartak nenechal líbit, ale šance Szalaiové a následně dorážející Štrynclové vyzněla naprázdno. Čtvrtou branku Smržovky vstřelila Patrmanová, když nahodila balón před hostující branku a ten prošel až do branky. V závěru si domácí hráčky vytvořily ještě jednu slibnou šanci po rychlé rozehrávce, ale chyběla přesnost na střelecké straně. Poslední slovo měl nakonec Turnov. Spolupráce Svobodové tentokrát s Šulcovou znamenala uzavření skóre na 4:2. Ihned potom následoval time out turnovského družstva, které se snažilo zdramatizovat zápas i hrou bez brankáře, ale nebylo to už  nic platné.

Branky: 24. Štrynclová, 27. Sekyrová, 33. Svatá, 43. Patrmanová - 41. Veselá, 52. Šulcová. Rozhodčí: Falta, Hepnar. Střely na branku: 30:17. Sestava Smržovka: A. Rakušanová - Schöblová, Szalaiová, L. Rakušanová, Matoušková, Matysová, Sekyrová, Patrmanová, Štrynclová, Mayová, Kohoutková, Čílová, Svatá.

Fotogalerie ze zápasu Smržovka - Turnov

TJ Turnov - SK Osečná 4:4

Ještě osm minut před koncem turnovské družstvo vedlo 4:1, ale potom přišel výpadek a vyrovnání soupeřek. Zřejmě se projevilo to, že na turnaj odjelo družstvo jen v osmi hráčkách a dvě z nich (I. Pekařová, Todorovová) byla navíc nemocné.

Sestava TJ Turnov na turnaji: Zoufalá - Svobodová, Šulcová, Křapková, Válková, I. Pekařová, Veselá, Todorovová, Adámková, Horáková.

2. liga žen:

1.FBC Alis Česká Lípa  10  8  1   1   25   62:22  
2.TJ Turnov  10  6  1   3   19   39:31  
3.USK Slávie Ústí n. L.
    8  6  0   2   18   44:18  
4.Slavia TU Liberec    8  5  1   2   16   50:20  
5.TJ Spartak Smržovka  10  5  1   4   16   40:34  
6.SK Osečná    8  4  2   2   14   49:19  
7.FBC Vipers Most    8  4  2   2   14   33:25  
8.FA Mladá Boleslav
    8  2  0   6     6   15:36  
9.FbC 98 Chomutov  10  1  0   9     3   16:98  
10.1. FBC DDM Děčín 4  10  0  0 10     0   21:66  

Výsledky a tabulky dalších víkendových soutěží ve florbale

Ještě více florbalu najdete v rubrice SPORT - Florbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Zbourali most u Čtveřína
V Libereckém kraji se loni vytřídilo 1581 tun elektrozařízení
Oficiál Tříška i loupežník Karaba. Za pohádkou do Lužických hor
Panovnici Marii Terezii připomene v lomnickém muzeu Zbyněk Sviták
Děti pečují o vzácné botanické lokality

Nejčtenější články

15.04.: Hasiči zasahují u požáru paneláku v Železném Brodě
14.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
14.04.: Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT