FOTO: Holec vystřelil Košťálovu výhru nad rezervou Turnova

08.04.2012 17:05:03 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Košťálov

FOTO: Holec vystřelil Košťálovu výhru nad rezervou Turnova

V krajském přeboru bylo v sobotu na programu fotbalové derby Košťálova s rezervou Turnova. O vítězství domácích rozhodl gólem v 85. minutě střídající Tomáš Holec.

Podrobnosti k utkáním Doksy - Semily 1:2, Jablonec n. J. - Nový Bor 1:1 a Sedmihorky - Česká Lípa B 4:3 čtěte zde.

Košťálov - FKP Turnov B 3:2 (2:0)

Hned v první minutě vybídl Stehlík Sádka, který se snažil prostřelit brankáře Hyku mezi nohama, ale neuspěl. Ve 2. minutě opět šance domácích, kdy šel Stehlík sám na brankáře, ale nedal. To napravil až ve 12. minutě, kdy už se nemýlil a otevřel skóre zápasu. Ve 33. minutě se individuálně prosadil turnovský Zdražil, který si už položil i brankáře Věrného, ale pak zamířil vedle. Ve 39. minutě z rychlého protiútoku hosty potrestal Stehlík, kterého před prázdnou brankou našel Zboroň - 2:0.

Na začátku druhé půle byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Móro, takže to nahrálo ke zlepšení hry hostům. V 65. minutě se Jaček ocitl sám před brankařem, ale přestřelil. O pět minut později domácí Janata přišel trestuhodně o balon a hosté akci zakončili snižující brankou na 2:1, když Korček našel přesným centrem Ježka. V 77. minutě hosté dokázali vyrovnat. Centroval Jaček, ve vápně našel Škrétu, který prsama sklepnul míč pro Ježka - 2:2.

V 85. minutě Cerman šel od poloviny hřiště sám na brankáře, jeho pokus skončil na tyči, ale naštěstí pro domácí se míč odrazil k Holcovi a ten už zavěsil pod břevno a rozhodl tak zápas. Hosté přitom ještě v 87. minutě měli velkou šanci, Zdražil nastřelil břevno a míč do branky nedorazil ani Ježek. 

FOTO: Holec vystřelil Košťálovu výhru nad rezervou Turnova„Závěr dnešního utkání byl infarktový. V první půli jsme byli jednoznačně lepší a naše vedení mohlo být klidně vyšší. Důležitý moment bylo vyloučení Móra a od té doby jsme se museli bránit. Soupeř toho dokázal využít, ale naštěstí se nám podařilo střídání Holce, který pět minut před koncem utkání rozhodl," sdělil po utkání vedoucí družstva Košťálova Michal Baudyš.

„Promarnili jsme závěrečné minuty. Místo toho, abychom se po vyrovnání ujali vedení, jsme hrubou chybou a nedůsledností v 85. minutě vybídli k sólu domácího hráče," uvedl trenér FKP Turnov B Radek Kotrman.

Branky: 12. a 39. Stehlík, 85. Holec -  70. a 78. Ježek. Rozhodčí: Milner, ŽK: 2:3, ČK: 1:0 (48.  I. Móro). Diváků: 100. Košťálov: Věrný - Grafek, Kašpar, Klazar, I. Móro - K. Janata, Cerman, Poledník, Sádek - Zboroň (55. Hubáček), Stehlík (80. Holec). FKP Turnov B: Hyka - Šteffan, Matoušek, Čermák (46. Lhoták), Nahodil - Korček (80. Žabokrtský), Škréta, Zdražil, Randák - Ježek, Jaček.

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola

Související články:

Krajský přebor: Sedmihorky předvedly nevídaný obrat proti České Lípě

FOTO: Derby Semil s Jablonečkem rozhodly standardky

FOTO: Derby Semil s Jablonečkem rozhodly standardky

Nedělní duely v krajském přeboru měly vyrovnaný průběh

Semilští nestačili na Rapid, rezerva Turnova naopak vyloupila Lípu

FOTO: Košťálov si nechal v závěru utéct výhru nad Desnou

Soupisky a souhrn příprav Krajský přebor + týmová fotka FK Košťálov

Krajský pohár: Bozkov překvapivě vyřadil Semily

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 33 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce

Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji

Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvoupatrový dům hořel na Benecku, zasahovalo 11 jednotek hasičů
U příležitosti Dne učitelů převzalo ocenění 20 krajských osobností
Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
Obrazem: Jak Krakonoš přivítal v Harrachově jaro
Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. až 29. března

Nejčtenější články

29.03.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola
28.03.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 27. až 29. března
29.03.: Obrazem: Jak Krakonoš přivítal v Harrachově jaro

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT