FOTO: Hubenou výhru Semil nad Českou Lípou zajistil Ondřej Vlach

10.05.2015 16:48:47 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Hubenou výhru Semil nad Českou Lípou zajistil Ondřej Vlach

Vedoucí celek krajského přeboru na svém hřišti v nepříliš záživném utkání porazil Českou Lípu. Jedinou branku, která zajistila semilským fotbalistům všechny tři body, vstřelil už na začátku zápasu záložník Ondřej Vlach.

SK Semily - Arsenal Česká Lípa 1:0 (1:0)

Utkání začalo za vydatného deště. Štěstím pro domácí bylo, že se hned ve 4. minutě trefil po samostatné akci Ondřej Vlach. Nikdo v té chvíli jistě nečekal, že to bude nakonec rozhodující branka. Domácí si totiž vypracovali další příležitosti, ale hned dvakrát je nevyužil Ježek, jednou Liška a jednou nezakončil dobře Vrchovský. Už v 15. minutě střídal zraněného zkušeného semilského obránce Hrma mladý Liška, ale odehrál utkání solidně.

Místo potvrzení náskoku se domácí i ve druhém poločase museli obávat vyrovnání. Semilským hráčům častokrát chyběl kousek k úspěšnému zakončení, dobře se proháčkoval dvakrát Rumler, ale akci nedokázal zakončit povedenější střelou. Jednou dokonce i přehodil gólmana hostů Chadrabu, ale minul branku. Domácím hráčům chyběl pohyb, za vlhka a na mokrém terénu se zřejmě už všichni těšili do šaten. V samotném závěru se hosté dostali v jedné z mála akcí až před semilskou branku, ale s evidentním faulem na brankáře Koudelku, takže jejich akce byla zastavena rozhodčím a skóre už se neměnilo. 

Krajský fotbalový přebor, utkání SK Semily - Arsenal Česká Lípa<br />Autor: Petr Ježek „Po prvním poločase jsme mohli vést 4:0, ale místo toho to bylo jen o gól, scházel nám pohyb, a to se bohužel nezlepšilo ani ve druhém poločase. Citelně nám chyběli čtyři zranění hráči, jediné pozitivní z tohoto zápasu jsou pro nás tři body," řekl po utkání trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Branka: 4. Vlach. Rozhodčí: Horák - Pekař, Kowalik, ŽK: 1:1. Diváků: 100. Semily: Koudelka - Hrmo (15. Liška), Brett, Nesvadba, Kočí (85. Motejlek) - Bína, Vlach - Vrchovský, Rumler, Hartman - Ježek. Fotogalerie z utkání

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola

Další utkání KP: Derby v Košťálově rozhodl pro Bozkov hattrickem Červený

Související články: 

Bozkov se opět výhry nedočkal, v derby s Brodem remizoval 3:3

Krajský přebor: Na hřištích soupeřů vyhrály Semily i Turnov B

FOTO: Semily v dohrávce udolaly turnovské béčko

Vedoucí Semily vyprovodily sedmigólovým nářezem Hrádek

FOTO: Košťálov porazil Arsenal, Sedmihorky zdolaly v derby Bozkov

Do jara startuje pět pojizerských týmů z krajského přeboru

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 22 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Oba sledované turnovské prameny jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informuje o kvalitě vody v pramenech Boží voda a pod Valdštejnem. Oba prameny jsou v současné době pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem ze dne 16. ledna vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná. Výsledky rozboru pramene Boží voda ze dne 19. ledna také vyhovují hygienickým limitům.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách znovu ožije masopustním rejem
Rada kraje schválila programy požární ochrany a prevence kriminality
V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
Turistické oblasti v kraji obdrží 10 milionů, dvakrát víc než vloni
Putování za minerály pošesté čili geologicko-cestopisné přednášky

Nejčtenější články

28.01.: Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel
27.01.: ODM zakončily štafety. Liberecký kraj je celkový vítěz podle medailí!
27.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. až 29. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT