FOTO: Kapela Monkey Business probudila Kozákov!

26.06.2021 22:32:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Chuchelna,Semily

FOTO: Kapela Monkey Business probudila Kozákov!

Koncert Monkey Business v sobotu 19. června u Riegrovy chaty na Kozákově navštívilo 600 fanoušků, přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii z celé akce! Během koncertu došlo na téměř vše, co patří k pravému koncertu: házení triček, podpisy na tělo i třeba zatancování kozáčka po vniknutí diváka na podium.

Neznalé fanoušky hudby, kteří si přišli jen tak užít atmosféru koncertu na magické hoře Kozákov, mohlo udivit ženské oblečení všech členů kapely, ale většina si užívala především samotnou show a hudbu znějící dobře po celém prostranství. Větším bavičem ve zpěvácké dvojici byl samozřejmě Matěj Ruppert, ale Tereza Černochová se rozhodně nenechala zahanbit.

Koncert Monkey Business na Kozákově<br />Autor: Petr Ježek Frontman Monkey Business Roman Holý na závěr pochvalně o Kozákovu řekl, že hráli možná na nejhezčím místě a rád by se sem opět někdy vrátil. Bonusem pro vytrvalé diváky pak byla úžasná kulisa okolí s výhledy se zapadajícím sluncem při skvělé dohrávce O´Bandu Marka Ottla.

Koncert se konal v rámci 35. ročníku mezinárodního hudebního festivalu Jazz pod Kozákovem, který bude pokračovat 29. září až 13. listopadu 2021 a zahrají na něm například Lco Deczi, Jan Spálený, Tonya Graves, Justin Lavash, Lovesong orchestra nebo Martin Hrubec.

Podrobná pozvánka na koncert

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 168 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Desné zvou na vysocké divadlo

o Desné můžete zavítat v pátek 31. března od 19 hodin do KD Sklář na divadelní představení Zátiší s loutnou, které vám představí DS Krakonoš Vysoké nad Jizerou.

Tématem krajské konference bude nedostatek bytů i ztráta bydlení

O sociálním a dostupném bydlení budou diskutovat účastníci konference s názvem Rozvoj sociálního a dostupného bydlení: stát, kraj, obce v pátek 31. března 2023. Více než sedmdesát aktérů a zájemců o toto téma nejen z Libereckého kraje bude přítomno na setkání. Mimo jiné promluví i hejtman Martin Půta, ředitel Agentury pro sociální začleňování Martin Šimáček a starostové obcí, ve kterých se programy podpory bydlení úspěšně rozvíjejí. „Konferencí chceme reagovat na potřebu větší spolupráce mezi samosprávami a krajem v oblasti bydlení. Je nutné společně hovořit o nedostatku bytů, prevenci jejich ztráty, bytové nouzi i o správě bytového fondu. Věřím, že odborná diskuse přispěje do budoucna k zajištění možnosti dostupného bydlení pro všechny občany, včetně těch nejzranitelnějších," řekl hejtman Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zapomenuté malíře Semilska připomene nová výstava
Dubnová nabídka akcí Sportovního centra Semily
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
Jarní Lužické hory vybízí k procházkám, výletům i pití piva
Do jara vstoupily i týmy v I.B třídě východ

Nejčtenější články

31.03.: I.A třída: Remízy Bělé i Košťálova na lomnické umělce
30.03.: Krajský přebor: Studenec i Rovensko podlehly favoritům
31.03.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 31. března až 2. dubna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT