FOTO: Kapela Monkey Business probudila Kozákov!

26.06.2021 22:32:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Chuchelna,Semily

FOTO: Kapela Monkey Business probudila Kozákov!

Koncert Monkey Business v sobotu 19. června u Riegrovy chaty na Kozákově navštívilo 600 fanoušků, přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii z celé akce! Během koncertu došlo na téměř vše, co patří k pravému koncertu: házení triček, podpisy na tělo i třeba zatancování kozáčka po vniknutí diváka na podium.

Neznalé fanoušky hudby, kteří si přišli jen tak užít atmosféru koncertu na magické hoře Kozákov, mohlo udivit ženské oblečení všech členů kapely, ale většina si užívala především samotnou show a hudbu znějící dobře po celém prostranství. Větším bavičem ve zpěvácké dvojici byl samozřejmě Matěj Ruppert, ale Tereza Černochová se rozhodně nenechala zahanbit.

Koncert Monkey Business na Kozákově<br />Autor: Petr Ježek Frontman Monkey Business Roman Holý na závěr pochvalně o Kozákovu řekl, že hráli možná na nejhezčím místě a rád by se sem opět někdy vrátil. Bonusem pro vytrvalé diváky pak byla úžasná kulisa okolí s výhledy se zapadajícím sluncem při skvělé dohrávce O´Bandu Marka Ottla.

Koncert se konal v rámci 35. ročníku mezinárodního hudebního festivalu Jazz pod Kozákovem, který bude pokračovat 29. září až 13. listopadu 2021 a zahrají na něm například Lco Deczi, Jan Spálený, Tonya Graves, Justin Lavash, Lovesong orchestra nebo Martin Hrubec.

Podrobná pozvánka na koncert

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 168 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Hořela průmyslová hala v Jilemnici
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Titul pro výjimečnou osobnost v oblasti rodinné politiky míří do Turnova

Nejčtenější články

26.05.: Hořela průmyslová hala v Jilemnici
26.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
24.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT