FOTO: Kapela Monkey Business probudila Kozákov!

26.06.2021 22:32:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Chuchelna,Semily

FOTO: Kapela Monkey Business probudila Kozákov!

Koncert Monkey Business v sobotu 19. června u Riegrovy chaty na Kozákově navštívilo 600 fanoušků, přinášíme vám rozsáhlou fotogalerii z celé akce! Během koncertu došlo na téměř vše, co patří k pravému koncertu: házení triček, podpisy na tělo i třeba zatancování kozáčka po vniknutí diváka na podium.

Neznalé fanoušky hudby, kteří si přišli jen tak užít atmosféru koncertu na magické hoře Kozákov, mohlo udivit ženské oblečení všech členů kapely, ale většina si užívala především samotnou show a hudbu znějící dobře po celém prostranství. Větším bavičem ve zpěvácké dvojici byl samozřejmě Matěj Ruppert, ale Tereza Černochová se rozhodně nenechala zahanbit.

Koncert Monkey Business na Kozákově<br />Autor: Petr Ježek Frontman Monkey Business Roman Holý na závěr pochvalně o Kozákovu řekl, že hráli možná na nejhezčím místě a rád by se sem opět někdy vrátil. Bonusem pro vytrvalé diváky pak byla úžasná kulisa okolí s výhledy se zapadajícím sluncem při skvělé dohrávce O´Bandu Marka Ottla.

Koncert se konal v rámci 35. ročníku mezinárodního hudebního festivalu Jazz pod Kozákovem, který bude pokračovat 29. září až 13. listopadu 2021 a zahrají na něm například Lco Deczi, Jan Spálený, Tonya Graves, Justin Lavash, Lovesong orchestra nebo Martin Hrubec.

Podrobná pozvánka na koncert

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 168 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Prameny pod Valdštejnem a Boží voda v Turnově jsou pitné

Odbor životního prostředí města Turnov informuje, že podle posledních rozborů je voda ve sledovaných pramenech pitná. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem a pramene Boží voda v Turnově z 15. září 2022 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je z obou pramenů pitná.

Workshop přiblíží podstávkové domy a lidovou architekturu

Kulturní workshop s názvem Dny lidové architektury, který je jednou z aktivit evropského projektu Za společným dědictvím na kole i pěšky, pořádá v pátek 23. září Liberecký kraj. Hlavním cílem projektu je zpřístupnit veřejnosti přírodní a kulturní dědictví - podstávkové domy a lidovou architekturu. K tomu účelu poslouží nový přeshraniční turistický produkt pro pěší a cyklisty. Územím, které zahrnuje, je Ústecký kraj (České Švýcarsko, Šluknovský výběžek), Liberecký kraj (Českolipsko), Saské Švýcarsko, Lužické hory, region Zittauer Gebirge (jižní část Horní Lužice). Projekt zajistí dobré cyklistické i pěší propojení přeshraničního regionu. „Neustále hledáme cesty, jak lidem představovat zajímavá témata našeho kraje. Podstávkové domy jsou přeshraniční fenomén, a právě proto je tu prostor pro spolupráci vzdělávání a oblasti cestovního ruchu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dny lidové architektury zaujaly, nejvíce Beranův hostinec v Trávníčku
Ohlédnutí za Dnem s T. G. M. v Turnově
Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
Opustil nás kameraman a novinář Milan Brunclík
Turnov veze bod z Benátek nad Jizerou

Nejčtenější články

26.09.: Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
25.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
25.09.: V Semilech zopakovala vítězství Volba pro Semily, těsně před ANO

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Informace z oblasti tvorby, údržby a podpory webových stránek.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT