FOTO: Ladislav Rygl vítězem Kákova memoriálu

21.02.2011 18:55:35 | Autor: Jiří Novák | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

FOTO: Ladislav Rygl vítězem Kákova memoriálu

K uctění památky lyžaře - turisty Karla Šrágla „Káky" uspořádala obec Strážné, kamarádi ze Šenlánu a DDM Pelíšek v sobotu 19. února již 29. ročník běžeckého lyžařského závodu zvaného Kákův memoriál.

Závodníci měli také možnost získat první letošní body do seriálu o titul Vrchlapák 2011. Vítězem kategorie do 50 let a také absolutním vítězem se stal bývalý český reprezentant v severské kombinaci Ladislav Rygl před Radkem Šretrem a třetím Janem Fišnarem.

V kategorii žen nenašla přemožitelku Jitka Pešinová a pro druhé místo si doběhla Helena Randáková před Kristýnou Kožnarovou. V kategorii mužů - veteránů byl nejrychlejší Jaromír Šimůnek, ředitel DDM Pelíšek Josef Vejnar obsadil druhé místo před  domácím Josefem Doubkem.

V kategorii žen - veteránek zúročila prvním místem skvělou formu olympijská medailistka Blanka Paulů, stříbrný stupínek obsadila Jolana Benešová, kterou na stupně vítězů doprovodila Alena Jindřišková.

Mládež do 15 let závodila na trati o délce 6 kilometrů. V kategorii chlapců zvítězil František Kožnar před závodníky z Vrchlabí, Josefem Provazníkem a Tomášem Tauchmanem. V kategorii děvčat startovala pouze jediná závodnice, Nikol Benešová z Redpoint TOKO Teamu.

Další články z běhu na lyžích najdete v rubrice Lyžování

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 16 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Uzavírka na I/35 omezí provoz na Kyselovsku

Ve dnech 19. a 20. června 2024 bude v Turnově, Kyselovsku probíhat oprava silnice číslo I/35 v úseku kolem křižovatky se silnicí číslo III/27927 směr Pelešany. Tato křižovatka bude ve středu 19. června 2024 neprůjezdná od zhruba 7:30 hodin do asi 15:30 hodin. Ve čtvrtek 20. června 2024 od zhruba 7:30 hodin do asi 22:30 hodin. Dojde k frézování a pokládce nového povrchu, doprava v místě bude řízena semafory.

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči během bouřlivé noci vyjížděli k více než stovce událostí
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 21. až 23. června
Kraj pořídil svým organizacím dalších šestnáct elektromobilů
Botanická zahrada oslaví Mezinárodní den tropů
Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách

Nejčtenější články

19.06.: Víc než sto bruslařů zápolilo v areálu turnovské Maškovy zahrady
19.06.: Složky IZS se veřejnosti představí na semilském Ostrově
21.06.: Pachatele přepadení v Železném Brodě zadrželi policisté po 15 minutách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT