FOTO: Lomnice zvládla zápas s PSK a vyšvihla se na čelo

08.02.2011 10:55:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

FOTO: Lomnice zvládla zápas s PSK a vyšvihla se na čelo

Vzájemné duely lomnických hokejistů s PSK Liberec byly v této sezoně hodně vyrovnané, zatím vždy rozhodovalo domácí prostředí, což se potvrdilo i v tomto nedělním zápase.

Lomnický tým se výhrou dostal do čela tabulky nadstavbové skupiny, o dva body právě před svého nedělního soupeře. Příští zápas čeká Lomnické opět v neděli na domácím stadionu, od 16.45 přivítají Bohemians Praha.

HC Lomnice - PSK Liberec 6:4 (4:2, 0:1, 2:1)

Domácí nezačali nejlépe a hosté počáteční převahu zužitkovali úvodním gólem Vozáka. Po faulu na lomnického Majdiče jel sám postižený trestné střílení, to sice neproměnil, ale z následné přesilovky vyrovnal na 1:1 Jakub Syrovátka. Hosté odpověděli v 11. minutě, kdy domácího Pivrnce prostřelil Maděra. Za minutu domácí opět srovnali z přesilovky, trefil se Martin Holoska. Ve 13. minutě už to bylo 3:2, gól vstřelil, už potřetí z přesilovky, Jakub Syrovátka.

Druhá třetina domácím nevyšla - hosté snížili brankou Šostýho a navíc byl vyloučen do konce utkání pilíř lomnické obrany Abrahám.

Ve třetí třetině znovu začaly přibývat tresty za nedovolenou hru. Toho využili ve 49. minutě domácí, když se trefil po dlouhé době Tomáš Berka. Liberečtí policisté se však nevzdávali a v 54. minutě snižoval na 5:4 Rastislav Číž. Chvíli na to šel na trestnou lavici Bém a hosté ucítili šanci k vyrovnání. Při time outu ale liberecký tým nic úžasného nevymyslel a přesilovku nevyužil. Za chvíli se situace obrátila a přesilovku měli domácí, kteří ji počtvrté v zápase využili a na konečných 6:4 upravil skóre obránce Milan Doležal.  

Branky a nahrávky: 9. Syrovátka J. (Abrahám), 12. Holoska (Bém, Zeman), 13. Hájek (Abrahám), 15. Syrovátka J. (Abrahám), 49. Berka (Zeman,Bém), 60. Doležal - 6. Vozák (Šorejs,Ubry), 11. Maděra, 28. Šostý (Maděra), 54. Číž. Rozhodčí: Hejl - Daněk, Brych . Vyloučení: 7/11 navíc Bém (LO) 10 min, Abrahám (LO) 10min + OK, Vozák (PSK) 10 min, Baran (PSK) OK. Využití: 4:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 200. Lomnice nad Popelkou: Pivrnec - Abrahám, Bartoš, Bém, Zeman, Doležal, Vágenknecht - Hájek, Bláha D., Syrovátka J. - Holoska, Berka, Karásek - Majdič, Semecký, Stránský - Syrovátka L., Hanyš.

Další výsledek 4. kola nadstavby: Bohemians - Česká Lípa 5:3.

Krajská liga mužů - nadstavba:

1.
Lomnice430123:169
2.
PSK Liberec
420214:147
3.
Bohemians420220:245
4.Česká Lípa
410316:193

Předchozí zápas: FOTO: Lomničtí si vyšlápli na vítěze základní části

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 16 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V našem kraji proběhne Cvičení Zdroje 2024
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Hořela průmyslová hala v Jilemnici
Liberecký kraj opět podpoří činnost Českého červeného kříže
Titul pro výjimečnou osobnost v oblasti rodinné politiky míří do Turnova

Nejčtenější články

26.05.: Hořela průmyslová hala v Jilemnici
26.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
24.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT