FOTO: Na oslavu 70 let bruslení za Orlovnou přijeli hokejoví veteráni

08.02.2023 19:47:09 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

FOTO: Na oslavu 70 let bruslení za Orlovnou přijeli hokejoví veteráni

O víkendu 28. a 29. ledna proběhly na Zimním stadionu v Lomnici nad Popelkou oslavy 70 let bruslení za Orlovnou. Vyvrcholením akce bylo nedělní přátelské utkání české reprezentace veteránů s domácím A týmem. Celkem na lomnické oslavy zavítalo 700 fanoušků.

„Oslavy začaly karnevalem, na který dorazilo na 50 masek. Úžasné trio králíčků s klaunem připravilo pro děti plno zábavy. Užívali si staří i mladí. Následující dovednostní soutěže připravili trenéři mládeže. Po veřejném bruslení zakončila sobotní program diskotéka," uvedl za pořadatele Jaromír Dlouhý.

Nedělní program zahájilo tradiční bruslení s hokejkami a pokračoval turnajem v minihokeji. Následovala autogramiáda a také Sense aréna aneb lední hokej ve virtuální realitě. Přátelské utkání reprezentace veteránů s domácím týmem mužů přilákalo více jak 350 diváků a hosté ukázali, že ještě mají co nabídnout ze svého hokejového kumštu.


Zápas vhazováním zahájil dlouholetý český reprezentant ve skoku na lyžích Roman Koudelka a na autogramiádě, která předcházela nedělnímu zápasu, jste mohli získat podpisy brankáře Radovana Biegla, Jiřího Zelenky, Václava Kočího a dalších hráčů reprezentačního týmu nebo legend, které si už netroufly nastoupit, přesto bavili publikum v lomnické hale - Milana Nového a Jana Havla.

Po druhé třetině házeli diváci puky co nejblíže středovému kruhu. Deset prvních bylo odměněno cenami. První cena byl podepsaný reprezentační dres. „Závěrečné posezení na lomnickém zámku bylo milou tečkou a odměnou pro všechny organizátory, trenéry, zdravotníky a podporovatele lomnického hokeje," dodal Jaromír Dlouhý.

Lomnice A - Reprezentace ČR veteráni 2:5

Lomnice n. P.: Hart Jakub, Černý Josef, Kuch David, Syrovátka Jakub, Kotyk Martin, Václavec Zdeněk, Maryška Jiří, Rudiš darek, Syrovátka Lukáš, Junek Jiří, Drahoňovský Daniel, Zajíc Tadeáš, Račka Pavel.

Reprezentace veteráni: Biegl Radovan - Nedvěd Jaroslav, Kočí Václav, Ptáček František, Broš Michal, Žemlička Richard, Blatný Zdeněk, Pabiška Lukáš, Zelenka Jiří, Netík Tomáš, Hrdel Zbyněk, Klimt Tomáš, Andrašovský Dušan.

Utkání HC Lomnice n. P. - Reprezentace ČR veteráni<br />Autor: Zdeněk Matura

Jaký byl časový program akce:

Sobota 28. 1. 2023: 10:30 - 12:30 Karneval na ledě, 13:00 - 15:00 Soutěže pro děti s hokejkou, 15:30 - 17:00 Veřejné bruslení, 18:00 - 19:30 Disco bruslení.

Neděle 29. 1. 2023: 8:00 - 9:30 Veřejné bruslení s hokejkami, 10:30 - 13:30 Turnaj v minihokeji, 14:00 - 15:30 Autogramiáda repre ČR, 16:00 Utkání Česko vs. HC Lomnice.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 119 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Maškovy vánočky jsou po zimních závodech rozdány

I přes vrtochy letošní bláznivé zimy se pořadatelům ze ZŠ Tanvald, Sportovní, Střediska volného času a tělovýchovné jednoty Tanvald podařily připravit a uskutečnit všechny tři zimní závody Poháru běžce Tanvaldu. Obratnostní závod na běžkách na Městském stadionu, závod ve slalomu na tanvaldské sjezdovce Pionýrka, a tak trochu „uplakaný" závod na běžkách na běžeckých tratích U Lesíka. Každého závodu se zúčastnilo cca 90 až 100 závodníků, největší zájem byl o alpské disciplíny. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vojtěch Trka vyhlášen nejvěrnějším čtenářem knihoven v kraji
Sběrné místo v turnovské ulici Antonína Dvořáka je přemístěno
Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Florbal Turnov: Sérii play-down rozhodne sedmý zápas
Tomáš Hájek bude v cestovatelském klubu vyprávět o Kanadě

Nejčtenější články

18.03.: Přehled březnových a dubnových akcí v Jilemnici
19.03.: Nové vedení I/35 má za cíl odvést tranzitní dopravu mimo města
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT