FOTO: Na vyhlášení Sportovce Vrchlabí nechyběli Samková s Kuchařem

11.01.2015 15:16:07 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Vrchlabí

FOTO: Na vyhlášení Sportovce Vrchlabí nechyběli Samková s Kuchařem

Slavnostní vyhlášení ankety Sportovec města Vrchlabí za rok 2014 proběhlo v pátek 9. ledna od 18 hodin v KD Střelnice. Nechyběla zde ani olympijská vítězka Eva Samková, která podle očekávání zvítězila v kategorii dospělých sportovců.

Své umění na podiu předvedli mistr světa ve footbagu Milan Benda, taneční skupina Oliver a místní gymnastické talenty, celou akci moderoval Petr Ticháček. Přítomen byl na vyhlášení i motokrosař Petr Kuchař, který je legendou tohoto sportu a několikanásobný mistr České republiky v superkrosu. Ocenění sportovci v kategoriích dospšlých i mládeže obdrželi vedle čestného ocenění a diplomu i unikátní seříznutý labáček s připevněnou pamětní cedulkou.

„Jsme rádi, že tradice sportu ve Vrchlabí žije a rodí se zde noví a noví zapálení sportovci, z nichž někteří třeba jednou dosáhnou úspěchů jako Eva Samková či Petr Kuchař. Je pro nás ctí, že jim můžeme být alespoň takto nablízku, dodávat jim elán a vyjádřit jim podporu do jejich zápolení," řekl moderátor a organizátor akce Petr Ticháček. 

Vyhlášení ankety Sportovec města Vrchlabí za rok 2014 Součástí dramaturgie bylo mimo jiné promítnutí unikátního videa mapujícího nejen historické milníky a úspěchy sportovců ve Vrchlabí, ale i současnou podobu sportu ve městě. Interaktivně pozdravila všechny přítomné i další úspěšná sportovkyně s vrchlabskými kořeny, rychlobruslařka Karolína Erbanová. V závěru večera proběhla dražba cyklistického dresu z Tour de France na podporu vrchlabské hendikepované sportovkyně Kateřiny Šimonkové.

„Ohlas veřejnosti na slavnost byl velmi pozitivní. Upevnila sounáležitost a kolegialitu závodníků, trenérů a organizátorů sportovního života ve městě. Vrchlabí je sportovní město a získání zlaté olympijské medaile závodnicí z Vrchlabí je největší sportovní úspěch v historii města i regionu," dodal místostarosta Vrchlabí Michal Vávra.  

Nejlepší sportovci města Vrchlabí za rok 2014:                              

Kategorie dospělí:

Nejlepší sportovec: Samková Eva (snowboardcross)

Ostatní ocenění: Erbanová Karolína (rychlobruslení), Grohová Karolína (běžecké lyžování, skialpinismus), Krčmář Michal, Charvátová Lucie (oba biatlon), Pršala Vojtěch, Čermák Jan (oba sjezdové lyžování), Jüptner Jan (šachy), Fejfar Ondřej (atletika, běh), Kuhn-Gaberová Monika (horolezectví), Kalenský Tomáš (silový trojboj).

Vyhlášení ankety Sportovec města Vrchlabí za rok 2014<br />Autor: Zdeněk Horák Kategorie mládež:

Nejlepší sportovec mládeže: Bareš Jakub (golf), Bubáková Nikola (sjezdové lyžování), Slavík Lukáš (běžecké lyžování, cyklistika MTB).

Ostatní ocenění: Hančová Petra (orientační běh), Reguliová Beáta (karate), Mázl Ondřej (horolezectví), Votočková Tereza (kuželky), Hartig Jiří (sjezdové lyžování), Starý Ondřej (LOB), Charvát Jan (MTBO, OB), Bílek Vojtěch (petanque), Zálabská Zuzana, Hák Petr (oba LOB), Matouš Adam, Řádová Martina (oba běžecké lyžování), Waňková Martina (LOB), Provazník Josef (atletika).

Další poděkování: Exnar Filip (karate), Kramer Jiří (florbal), Půlpánová Markéta, Messnerová Lucie (obě sjezdové lyžování), Křelina Tomáš (tenis), Červinková Sára, Kalenská Gabriela, Jedlička Marián (všichni sportovní gymnastika), Saidel Radek (střelectví), Černá Monika (volejbal), Kunčík Matěj (běžecké lyžování, cyklistika MTB), Petříková Michaela (LOB, MTB, požární sport), Hawel Marek a Mikšík Matěj (oba LOB).

Kategorie Masters:

Blanka Paulů (lyže, běh)

Groh Stanislav (atletika), Mázla Miroslav (cyklistika MTB)

Kategorie kolektivů:

Nejlepší kolektivy:
Družstvo st. žáků a žákyň TJ Spartak Vrchlabí (běžecké lyžování)

Další poděkování: Družstvo juniorů (hokej), družstvo staršího dorostu (fotbal), družstvo petanque (Mašek, Brázda, Bílek, Srnský).

Kategorie trenér:

Nejlepší trenér: Paulů Miroslav (běžecké lyžování)

Další poděkování: Šimůnková Renata (kuželky), Grohová Jaroslava (atletika, skialpinismus)

Kategorie hendikepovaných sportovců:

Pfeifer Jiří (stolní tenis)

Šek na 40 tisíc převzala hendikepovaná sportovkyně Kateřina Šimonková

Předchozí ročníky ankety:

FOTO: Vyhlašování nejlepších sportovců Vrchlabí ovládly ženy

FOTO: Ve Vrchlabí vyhlásili nejlepší sportovce za rok 2012

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 19 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Architekt představí chystanou podobu parku u Severočeského muzea

Obnovou by měl v budoucnu projít park, který obklopuje Severočeské muzeum v Liberci. Bližší informace o této chystané akci se mohou zájemci dozvědět ve čtvrtek 19. května od 17 hodin. V tento den a čas se v muzeu uskuteční představení plánovaného projektu obnovy muzejního parku. „Severočeské muzeum prošlo v minulých letech z velké části náročnou rekonstrukcí. K nádherné budově patří také památkově chráněný park, který si zaslouží tomu odpovídající péči. Z toho důvodu jsme s obnovou oslovili jeden z nejlepších ateliérů nejen v České republice, ale i z hlediska evropského, a sice Ateliér Krejčiříkovi. Mají za sebou takové práce, jakými jsou revitalizace Lednicko-valtického areálu nebo park na Kuksu," řekla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Uzavření registru a evidence obyvatel v Turnově ve středu 18. května

Odbor správní informuje občany Turnova, že ve středu 18. května 2022 bude po celý den uzavřen registr a evidence obyvatel z důvodu povinného školení v souvislosti s volbami 2022.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

O titul Vesnice roku 2022 se letos v kraji utká dvanáct obcí
Sekera v turnovském muzeu vypráví příběh starý sedm tisíc let
Přepeře jasnou výhrou potvrdily roli favorita na hřišti posledního Ústí
Rakouská knihovna v Liberci slaví třicítku přednáškou i výstavou
Kynologové Horské služby jsou plně připraveni na letní sezonu

Nejčtenější články

15.05.: FOTO: Od dubna probíhá rekonstrukce části Pojizerky
15.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého jarního kola
14.05.: Další turnovský Kulatý stůl měl ožehavé téma drogy na školách

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT