FOTO: Nohejbalistům Semil se nedaří, podlehli Startu Praha
03.09.2011 12:34:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily
V předposledním kole letošního ročníku druhé ligy družstev v nohejbale vyzvali semilští hráči SK Start Praha a bohužel mu podlehli 1:6 na zápasy. V tabulce jim tak patří poslední osmá příčka a už je jasné, že na ni zůstanou do konce sezony.
V posledním 14. kole zajíždí Semiláci v sobotu 3. září na kurty šestého NK Dynín.
Výsledky 13. kola: TJ Sokol Semily - SK Start Praha 1:6, TJ Spartak Čelákovice B - TJ Avia Čkovice B 5:5, TJ Dynamo České Budějovice - TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon 6:1, NK Dynín - TJ Plazy 6:2.
2. liga skupina A:
| 1. | TJ Dynamo České Budějovice | 13 | 10 | 2 | 1 | 74:30 | 22 |
| 2. | SK Start Praha | 13 | 10 | 2 | 1 | 72:44 | 22 |
| 3. | TJ Sokol Horažďovice | 13 | 6 | 3 | 4 | 59:53 | 15 |
| 4. | TJ Spartak Čelákovice B | 13 | 6 | 1 | 6 | 56:56 | 13 |
| 5. | TJ Avia Čakovice B | 13 | 4 | 4 | 5 | 53:59 | 12 |
| 6. | NK Dynín | 13 | 5 | 0 | 8 | 49:62 | 10 |
| 7. | TJ Plazy | 13 | 3 | 2 | 8 | 45:63 | 8 |
| 8. | TJ Sokol Semily | 13 | 1 | 0 | 12 | 32:73 | 2 |
Související články:
Páté kolo přineslo nohejbalistům první body
FOTO: Nohejbalistům se nedaří najít optimální sestavu
FOTO: Semilské nohejbalisty zaskočil mladý tým Čakovic
Květnové akce pod patronací Sportovního centra v Semilech
Více zpráv z nohejbalu najdete zde
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště
První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.
Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce
Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
Kam za sportem a zábavou o víkendu 3. až 6. dubna
Hasiči pomáhali zachránit zraněnou turistku v Besedických skalách
Začala výstavba hasičské zbrojnice na Vesecku
Divadelní hru Potopa světa uvidíte v Roprachticích
Nejčtenější články
02.04.: Řemeslné trhy s prodejní výstavou pořádají v Roprachticích
03.04.: Začala výstavba hasičské zbrojnice na Vesecku
02.04.: Harrachov čeká Velikonoční lyžování, pomlázka, kino i fotbal
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.