FOTO: O premiéru filmu Vyšehrad byl v Semilech velký zájem

17.04.2022 11:13:54 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

FOTO: O premiéru filmu Vyšehrad byl v Semilech velký zájem

Premiéra nové české komedie Vyšehrad: Fylm v semilském kině Jitřenka vzbudila v sobotu 16. dubna velký zájem především mladých diváků, kteří si přišli pro podpis a často i fotku přímo od Juliana Lavického alias Jakuba Štáfka. Jako na správně premiéře byl vidět jeden holý zadek, podpis na prsa a v Jitřence už tradiční podpisy tvůrců na zeď vedoucí do kinosálu.

Na autogramiádu mezi dvěma promítáními filmu v Semilech přijeli představitel hlavní postavy Juliana Lavického i spolurežisér snímku Jakub Štáfek, představitel trenéra Michala Žloutka Jiří Ployhar, producent Ctibor Pouba a střihač Tomáš Klímek. Někteří Semiláci o premiéře s delegací věděli právě díky pozvánce a soutěži na našem portále. Stejná sestava byla ve stejný den o něco později od 18.45 i v jabloneckém kině Radnice.

Premiéra nové české komedie Vyšehrad: Fylm v semilském kině Jitřenka Velký zájem měli mladí fotbalisté i děvčata o fotku s Lavim, což zvládal od stolu v kinokavárně Jakub Štáfek bravurně, když sám fotil zájemcům selfie. Prokázal i technickou zdatnost, protože za pár vteřin ovládal každý mobil a dokonce rozhýbal i jeden, který zřejmě vyfotil vůbec první fotku, minimálně přední čočkou, když z něj Jakub nekompromisně odstranil ještě původní ochrannou fólii.

Před promítáním filmu prozradili tvůrci divákům, jak probíhalo obsazení, jak je potrápil představitel Laviho syna Jakub Jenčík, jak svolné byly fotbalové hvězdy Koller, Rosický či Berger a Šmicer k zahrání ve filmu či zda je možné pokračování. Odpovědí na poslední otázku bylo, že záleží na zájmu diváků a zda bude téma pro další vývoj děje, vyloučeno to prý není. Zájem už diváci minimálně v Semilech prokázali, ale podle ohlasů i v dalších městech. Čeští diváci totiž možná právě na odlehčenou nekorektní komedii v současné době čekali.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Vyšehrad přijede propagovat do Semil delegace s Jakubem Štáfkem
Kino Jitřenka přivítá v dubnu další hosty
111 filmů za 11 let kina Jitřenka, jaké budou asi dvojky?

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 29 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu

Nejčtenější články

21.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
21.04.: Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu
20.04.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. dubna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT