FOTO: Policejní turnaj v golfu nezmařila ani bouřka

29.06.2011 21:03:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Policejní turnaj v golfu nezmařila ani bouřka

Sportovní klub policie Semily pořádal na golfovém hřišti za nemocnicí Police day cup - Velkou cenu Unitop ČR. I přes nepřízeň počasí se turnaj povedl. V hlavní kategorii zvítězil Zdeněk Žáček před Františkem Struhárem a Jiřím Chejnem.

Na zahájení turnaje pořádanému ke Dni Policie České republiky (21. 6.) se podíleli policisté z vedení Policie ČR Územního odboru Semily a Krajského ředitelství Policie ČR Libereckého kraje. Sportovní klub policie Semily pořádal turnaj pod patronací Unie tělovýchovných organizací Policie ČR (Unitop ČR), za podpory GC Semily a dalších partnerů v pátek 24. června.

Turnaj byl rozdělen do čtyř kategorií. Hlavní byla označena jako Velká cena Unitop České republiky a byla určena pro policisty, zaměstnance Policie České republiky, Ministerstva vnitra a hasiče. Do dalších kategorií byli zařazeni hráči z řad pozvaných hostů, partnerů a sponzorů turnaje, a to společně s policisty, hasiči a zaměstnanci policie a ministerstva, dle aktuálního handicapu hráčů.

Turnaje se zúčastnilo více žen než v předchozích letech, což pořadatelé přivítali. Celkem bylo 45 účastníků, 42 z nich bylo klasifikováno, z toho 11 hráčů bylo zařazeno do kategorie VC Unitop ČR.

Během turnaje proběhla menší dešťová přeháňka, ale kvůli dalšímu dešti, bouřce a hrozícím bleskům se turnaj po poledni přerušil houkáním sirény. Pak se ale počasí umoudřilo a vysvitlo znovu jako dopoledne sluníčko, turnaj tak mohl dále pokračovat.

Zajímavostí bylo, že na turnaji byl provozován microLab (fotolab) společnosti Fomei a. s. Fotografové, kteří se pohybovali na hřišti, do něj stahovali fotky, a ty povedenější z nich technik okamžitě tiskl. Hráči tak při příchodu na přestávku do společenské místnosti měli již často na stole připravenou památku na turnaj.

Vítězové jednotlivých kategorií, kterými byli Lukáš Basler, František Struhár a Zdeněk Žáček (zvítězil ve dvou kategoriích) obdrželi kromě fotek, medailí a věcných cen i krásnou skleněnou trofej z dílny Jana "Jendise" Schovánka.

Pořadí nejlepších hráčů v každé kategorii:

VC Unitop ČR: 1. Žáček, 2. Struhár, 3. Chejn, 4. Gasser, 5. Lošťák.
Společná 0 - 18:
1. Basler, 2. Klikarová, 3. Čech, 4. Nevrlka, 5. Tobolka.
Společná 18,1 - 36:
1. Struhár, 2. Gasser, 3. Šindelář, 4. Vavřenová, 5. Lošťák.
Společná 37 - 54:
1. Žáček, 2. Chejn, 3. Pěnička, 4. Horák.

Pozvánka na turnaj Police day cup

Rozpis golfových turnajů na semilském hřišti v letní sezoně

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 60 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Češi a Poláci chtějí společně zlepšit přeshraniční silniční spojení

Bezpečně a plynule přes hranice. Takový je název chystaného česko-polského projektu, jehož cílem je modernizace přeshraničních silničních spojení mezi těmito dvěma zeměmi. O plánovaných možnostech a vizích rokovali na krajském úřadu zástupci Libereckého kraje, zhořeleckého okresu, měst Hrádek nad Nisou a Bogatynia, ministerstva pro místní rozvoj, Euroregionu Nisa a dalších zúčastněných organizací. V rámci projektu je možné uvažovat o dvou propojeních, která by zkvalitnila dopravu a přeshraniční cestování v kraji. Prvním z nich je trasa z Rynoltic do Hrádku nad Nisou a přes česko-polský hraniční přechod dál do polského Porajówa. Druhá trasa by pak vedla z polské Bogatynie přes hraniční přechod Bogatynia/Kunratice na Frýdlant. Mělo by se jednat o úpravy silnic včetně mostů.

Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

V Liberci Vratislavicích na Prosečském hřebeni zasahovali hasiči v pátek 24. června u požáru lesa o rozloze cca 20x 20 metrů. Použili při akci hasicí D program a zařízení PRO/pak, které díky svým vlastnostem zefektivňuje využití hasební vody.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Benecko Freeride 2022
Skleněná šatna představí v Železném Brodě modely i šperky z přehlídek
Fotbalisté FK Přepeře zažili nejúspěšnější sezonu ve své historii
Kraj podpoří opravu věže kostela svatého Mikuláše v Horní Branné
Do lomnického Aionu přijede Honza Křížek

Nejčtenější články

25.06.: Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
26.06.: Obrazem: Libštátský jarní běh 2022
26.06.: Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Mramorový efekt s.r.o. umyvadla a umyvadlové desky z umělého mramoru

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT