FOTO: Semilští Hangoveři pokřtili druhou desku

02.12.2010 11:40:44 | Autor: Petra Luňáková | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

FOTO: Semilští Hangoveři pokřtili druhou desku

Druhé řadové album semilského hudebního seskupení Hangover Painters s názvem Jste sami? spatřilo světlo světa v Chladírně, za kmotra mu šel Jakub Lindner.

„Páteční křest byl pro nás velká událost," dělí se o své dojmy Jakub Hanuš, kytarista a manažer HP. Kapela se při této příležitosti objevila na pódiu s formálními doplňky, jakými bylo sako nebo kravata, a celý večer se nesl v decentním duchu.

„Křest byl plánován jako komornější akce spíše pro naše přátele, ale byla samozřejmě přístupná široké veřejnosti," pokračuje Jakub Hanuš. Pozvání hudebně podpořit Hangovery přijali spříznění hudebníci - místní písničkář Jakub Lindner z dua Natvrdo a metal/HC seskupení Radio Jerevan až ze vzdáleného Potštejna.Skupina Hangover Painters povstala z popela kapely Bad Joke a funguje už od roku 2006. Od té doby prošla několika personálními změnami. Z původních členů v kapele setrvávají Jiří Hlůže alias Varan (bicí, texty), Jakub Hanuš alias Halson (kytara, management) a Filip Vancl (původně baskytara, po odchodu Pepsona Havrdy na přelomu 2007/2008 přebírá kytaru; skládá hudbu). Na sklonku roku 2008 se přidává Jan Černý (baskytara) a na jaře 2010 v kapele střídají zpěvačku Olgu Kovácsovou alias Olie dva noví zpěváci, Roman Kašťák a Aneta Krčková.

HP se coby kapela progresivně derou kupředu; už v roce 2007 vychází jejich první album s názvem Těla volají, v roce 2008 získávají ocenění za nejlepší autorskou píseň (Venku svítí slunce) v soutěži mladých rockových kapel ProRock, 2009 vrcholí splitkem se spřízněnou libereckou kapelou Pech (CD o šesti písních) a 2010 je ve znamení druhé řadovky Jste sami?

Další info o skupině www.hangoverpainters.cz

 

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 17 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Policisté dopadli pachatele, kteří pašovali drogy do rýnovické věznice

Policisté dopadli pachatele, kteří pašovali drogy do rýnovické věznice Když v měsíci dubnu letošního roku příslušníci Vězeňské služby Věznice Rýnovice prováděli kontrolu přijatých zásilek pro odsouzené, dvě z obálek obsahovaly mnohem víc, než se zprvu zdálo. Na první pohled pouhé pingpongové pálky, na ten druhý již jednoznačná skrýš pro drogy. V rukojeti pálek se ukrývalo takové množství metamfetaminu, které by posloužilo k několika dávkám. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Sociální organizace v regionu dostanou pověření k poskytování služeb

Pro roky 2022 a 2023 musí mít sociální služby v regionu tzv. Pověření k poskytování služeb v obecném hospodářském zájmu (dále Pověření SGEI). Tento dokument upravuje práva a povinnosti kraje a organizací včetně financování. „Pověření SGEI je nutné vystavit všem sociálním službám zařazeným do Základní sítě sociálních služeb Libereckého kraje. Ta se nyní rozšiřuje o další tři subjekty - a to o turnovský FOKUS, Rodinu v centru a liberecké centrum pro seniory," uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

The PeaNuts a Foxy Mama zahrají na dalším klubovém večeru
Horská služba v plném nasazení pro zimní sezonu
Sestřička z liberecké nemocnice resuscitovala na ulici muže s infarktem
Turnovská kultura v prosinci
Policisté varují před krádežemi chat a chalup v Pojizeří

Nejčtenější články

03.12.: Požár vznikl ve starším domě v Semilech - Podmoklicích
03.12.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 3. až 5. prosince
02.12.: Liberecký kraj opět zavádí linku pro registraci k očkování

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT