FOTO: Soutěž v aerobiku na dva dny ovládla semilskou halu

25.05.2014 10:25:30 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Soutěž v aerobiku na dva dny ovládla semilskou halu

Celorepubliková soutěž 2. a 3. výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku a fitness aerobiku se konala ve Sportovním centru v Semilech v sobotu 17. a v neděli 18. května. Celkem se účastnilo po oba dny kolem 350 startujících, neztratila se ani dvě děvčata z Fit studia Jany Boučkové.

Ve 2. výkonnostní třídě soutěžila z Fit studia Jany Boučkové v silně obsazené kategorii 11 - 13 let Sabina Vodseďálková, která skončila celkově na 23. místě, a Pavla Jakubičková, jenž byla hodnocena na 28. místě. „Šlo pro holky o teprve třetí takto důležitý start v životě, takže jsou pro ně umístění velkým úspěchem," řekla trenérka Jana Boučková.

Soutěž v Semilech pořádala ČSAE ve spolupráci s Fit studiem Jany Boučkové. Soutěžilo se ve 2. výkonnostní třídě ve věkových  kategoriích 8 - 10 let, 11 - 13 let, 14 - 16 let, 17 let a více. Ve 3. výkonnostní třídě v kategoriích 6 - 7 let, 17 - 28 a nad 28 let. Nechyběly zde závodnice a týmy až z Prahy, Plzně, Ústí nad Labem nebo Zlína. Kompletní výsledky ze soboty najdete zde a z neděle zde

Soutěž ve sportovním aerobiku a fitness 2. a 3. VT ve Sportovním centru v Semilech<br />Autor: Petr Ježek Další akcí Fit studia Jany Boučkové bude v pátek 30. května Česko se hýbe v Železném Brodě, jenž začíná v 9.30 v hale, sokolovně i na venkovních sportovištích, prezentovat se zde bude například i DMM Mozaika Železný Brod. Druhý den, tedy v sobotu 31. května, naváže dětský den u železnobrodské sokolovny od 13 hodin do 15.30. V Semilech akce Česko se hýbe proběhne v neděli 1. června od 14 hodin před sportovním centrem a bude zde vyhodnocena i výtvarná soutěž s tématikou sportu.

V pátek 6. června proběhne v Praze na Slavii finále Česko se hýbe, kde budou startovat za Fit studio Jany Boučkové tři taneční týmy a jeden v aerobiku. Stojí za to připomenout ještě jednu akci v aerobiku - 20. září se totiž bude v semilské hale konat soutěž 1. výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku a fitness aerobiku. Za Fit studio Jany Boučkové budou startovat tři stepové týmy ve fitness a ve sportovním aerobiku v jednotlivcích Tereza Cvrčková.

Související články z aerobiku:

Dva týmy FSA Jany Boučkové na českém šampionátu těsně za medailí

Družstva i jednotlivkyně FSA Jany Boučkové bodovaly na velkých závodech

Fit studio Jany Boučkové soutěžilo v Brně, třetí skončilo družstvo dětí

FOTO: Devět set soutěžících v aerobiku obsadilo na tři dny semilskou halu

Další zprávy z aerobiku přímo v rubrice SPORT - Aerobik

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 44 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Semilech rozsvítí vánoční strom v sobotu 2. prosince
Na záchranu a obnovu památek rozdělí kraj 15 milionů korun
Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
28.11.: Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT