FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons

19.11.2019 20:41:40 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Střelecké závody v semilské hale ozdobila Kateřina Emmons

Trojice střeleckých závodů 1. kategorie se konala o víkendu ve Sportovním centru v Semilech. Jak se mohlo vůbec střílet v hale, po níž se spíš prohánějí volejbalisté nebo florbalisté? Šlo totiž o závody ve střelbě ze vzduchových zbraní.

V pátek v nových závodech dorostu zachovali pořadatelé tradici Velké ceny města Stráž nad Nisou (SSK z tohoto města byl zakladatelem této soutěže), v sobotu přidali tradičně soutěž krajského sdružení v disciplínách VzPi a VzPu 60 ran s finálem a nedělní soutěže ve všech kategoriích bez finále, které nesly název Velká střelecká cena města Semily.

Kromě české reprezentace, kterou okořenila svým startem (a více než úspěšným) i legenda českého střelectví Kateřina Emmons, mohli fanoušci vidět střelce z Německa a Polska. „Závod v novém místě s novinkami v programu, ale i zachováním tradice a dle ohlasů soutěžících a doprovodu povedená akce - dokonce se tak trochu obáváme, aby příští rok nebyly problémy s uspokojením všech zájemců o start - tedy situací, se kterou se pořadatelé potýkali na dřívějších ročnících, než se letos zavedl další soutěžní den," uvedli spolupořadatelé z SSK Liberec. 

Velká střelecká cena města Semily 2019<br />Autor: Petr Ježek Kromě toho, že Kateřina Emmons nedělní závod vyhrála, ji pořadatelé předali květinu, dort a dárky, protože právě v neděli 17. listopadu olympijská vítězka z Pekingu 2008 slavila své narozeniny! Blahopřání a květinu od pořadatelů obdržela i přítomná starostka města Semily Lena Mlejnková, která narozeniny oslavila také tento týden 15. listopadu.

Výsledky nedělního závodu:

Ženy a juniorky: 1. Kateřina Emmons, 2. Aneta Brabcová, 3. Sabina Thurnwaldová, 4. Sára Karasová, 5. K. Štefánková. Muži a junioři: 1. Jiří Přívratský, 2. Benjamin Mokriš, 3. Filip Rotrekl, 4. Matěj Nedvěd, 5. Ondřej Bílek. Kompletní výsledky všech závodů najdete v příloze.

Pořadatelem bylo krajské sdružení Českého střeleckého svazu s podporou Města Semily, SC Semily a Sportovně střeleckého klubu Semily. „Za zapůjčení elektroniky je třeba poděkovat ČSS, Dukle Plzeň a Olympu Plzeň a za jejich obsluhu pánům Poláčkovi a Machovi, kteří jako vždy odvedli perfektní práci. Stejně tak hlavní rozhodčí pan Bílek. Velké množství dobrovolníků tvořili členové SSK Manušice, Liberec a Semily - díky všem. A poděkování za vstřícný přístup patří i vedení města Semily a jejich Sportovního centra a všem sponzorům," dodali pořadatelé.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

V Semilech pořádají Velkou cenu ve střelbě ze vzduchových zbraní

Ke stažení

Výsledky Velká cena Stráže nad Nisou | Výsledky Velká cena Libereckého kraje | Výsledky Velká cena města Semily

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 112 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krajský úřad Libereckého kraje bude 29. září uzavřen

V pátek 29. září 2023 bude budova Krajského úřadu Libereckého kraje z provozních důvodů uzavřena.

Výzkum, vývoj a inovace podpoří kraj více než čtyřmi miliony

Více než čtyři miliony korun rozdělí Liberecký kraj na podporu inovativních a neotřelých nápadů, začínajících podnikatelů nebo spolupráce podniků s výzkumnými centry v rámci svého Regionálního inovačního programu. Úspěšným projektům tyto finanční prostředky rozdělí formou inovačních, startovacích a technologických voucherů až do výše 200 tisíc korun. Záměr musí ještě schválit krajské zastupitelstvo. Žádat mohli zájemci od 1. května do 14. června. Konzultovat myšlenky a projekty bylo možné s pracovníky Libereckého kraje i podnikatelského inkubátoru Lipo.ink. Kraj přijal celkem 35 žádostí v celkové výši 6.254.504 korun do všech typů voucherů.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
Na Frýdlantsku se narodila vlčata
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 29. září do 1. října
Kraje se zavázaly ke spolupráci při podpoře geoparků
V Lomnici představí opravené SVČ Sluníčko

Nejčtenější články

28.09.: Příznivci traktorů se opět sjedou do Bozkova
29.09.: Vernisáž představila benefiční kalendář Zaostřeno na Jizerky 2024
30.09.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 29. září do 1. října

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT