FOTO: Titul ve Vánočním turnaji v benchpressu kořistí Tondy Tomáše

31.12.2011 15:48:48 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Titul ve Vánočním turnaji v benchpressu kořistí Tondy Tomáše

Aktualizováno: Doplněn videosestřih z turnaje! V sobotu 17. prosince se konal ve sportovním centru v Semilech ve Fit studiu M Vánoční turnaj v benchpressu. Vítězem se stal Antonín Tomáš, který zvedl v tlaku na lavici činku o váze 160 kilogramů.

V benchpressu se přepočítává váha zvednutého závaží na lavici k poměru váhy závodníka, takže i menší vzpěrači mají šanci na dobré umístění. „Turnaj jsme letos pořádali po tříleté přestávce, ale kluci byli nadšení, takže určitě počítáme s navázáním v příštím roce," řekl bezprostředně po turnaji majitel fit studia Otakar Machytka, sám veteránský šampion v benchpressu.

Videosestřih Iliji Todorova: 

Pozor čtěte: Původní video je v méně častém formátu Adobe Flash - soubor s koncovkou flv, protože převod na jiný formát by výrazně zhoršil kvalitu záznamu. Může se stát, že ve starších přehrávačích anebo starších počítačích vám záznam nepůjde, pak by mělo stačit stáhnout zdarma kodek ffd show a nainstalovat do svého počítače. Pokud by nefungovalo ani poté, tak se ozvěte na redakční mail.

Pořadí Vánočního turnaje v benchpressu:

1. Tonda Tomáš 160 kg, 2. Mirek Janata 140 kg, 3. Robert Tomáš 120 kg, 4. Michal Todorov 110 kg, 5. Jiří Lacina 95 kg, 6. Vít Havránek 110 kg, 7. Tomáš Pleskot 95 kg, 8. Martin Švestka 100 kg, 9. Marek Gábor 100 kg.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 18 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové
22.02.: Soutěž o 3x 2 vstupenky na Viléma Veverku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT