FOTO: Turci nezaskočili rozjetou Lomnici

15.12.2010 21:35:34 | Autor: HC Lomnice | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

FOTO: Turci nezaskočili rozjetou Lomnici

V přátelském mezistátním utkání přivítali Lomničtí hokejisté exotický celek Turecké univerziádní reprezentace.

Hosté překvapili organizovanou defenzívou a střídáním herních stylů, čímž znepříjemnili domácím ofenzivní choutky. Přesto herní kvalita byla na domácí straně a i průměrný výkon stačil na jasné vítězství.

HC Lomnice n. P. - Turecko 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)

Vstup do utkání se domácím povedl a již ve 2. minutě otevřel skóre Jan Bém. Hosté se pod dojmem rychlé obdržené branky zatáhli před vlastního brankáře a Lomničtí s tím měli veliké problémy. Téměř 16 minut trvalo, než se diváci dočkali další branky, tentokrát z hole Martina Holosky.

Kaňkou na 1. části hry bylo zranění brankáře Turecka z 19. minuty, kdy z nenápadné drobné kolize s Berkou padl na led a byl odnesen na nosítkách a následně odvezen rychlou záchrannou službou. Naštěstí podezření na vážné zranění se nepotvrdilo a hráč ještě večer odcestoval se svou výpravou zpět do Nymburka. Zpestřením přestávkového programu byl minizápas lomnických benjamínků, kteří ukázali hráčům i diváků zápal pro svou hru.

Od druhé třetiny se na ledě přiostřilo, hosté zvýšili svoji aktivitu a domácí brankář Tříška se měl co ohánět. Domácí se probrali až ve 36. minutě kdy svoji první branku v dresu lomnického áčka zaznamenal při své premiéře junior Daniel Drahoňovský.

Do třetí třetiny nastoupila Lomnice aktivněji a již ve 43. minutě zafungovala osvědčená juniorská spolupráce, kdy nahrávač Junek oslovil Drahoňovského a ten přidal svou druhou trefu v utkání. Další branku přidal ve 47. minutě Jakub Hájek. V závěru utkání se ještě střelecky prosadil Tomáš Berka, který se vrátil do mužstva po odpykání disciplinárního trestu a nastoupil tentokrát na pozici obránce. Účet utkání uzavřel svou druhou brankou Martin Holoska.

Branky: 2. Bém (Junek), 18. Holoska (Bláha L.), 35. Drahoňovský (Berka,Tříška), 43. Drahoňovský (Junek), 47. Hájek (Semecký), 56. Berka (Majdič,Karásek), 59. Holoska (Hájek). Rozhodčí: Kozák - Novák O., Košťák F. Vyloučení: 5:10. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 145. Lomnice nad Popelkou: Skákalík (21.-40. Tříška, 41.-60. Pivrnec) - Semecký, Bartoš, Bém, Vágenknecht, Karásek, Berka - Hájek, Syrovátka J., Syrovátka L. - Junek, Holoska, Šulc - Majdič, Bláha L., Stránský - Drahoňovský. Turecko: Gokalp (19.Erol) - Eroy, Gurkan, Gukhun, Emre, Alper, Meylut, Burak, Batin, Doga, Egemen, Tugcan, Ufuk, Ozgur, Ozgur, Yosuf, Orhan, Safa, Kaan, Burkay, Tuna.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 20 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

VIDEO: Zbourali most u Čtveřína
V Libereckém kraji se loni vytřídilo 1581 tun elektrozařízení
Oficiál Tříška i loupežník Karaba. Za pohádkou do Lužických hor
Panovnici Marii Terezii připomene v lomnickém muzeu Zbyněk Sviták
Děti pečují o vzácné botanické lokality

Nejčtenější články

15.04.: Hasiči zasahují u požáru paneláku v Železném Brodě
14.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
14.04.: Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT