FOTO: Turnaj trojic zaplnil semilskou halu

16.02.2011 18:57:19 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Slaná,Semily

FOTO: Turnaj trojic zaplnil semilskou halu

V sobotu 12. února se konal v semilském sportovním centru nohejbalový turnaj trojic, na který se sjelo 24 družstev z okolí Semil, ale i z daleka. Vítězem se nakonec po celodenním klání stala trojice z Bílé Třemešné, která ve finále 2:0 na sety porazila tým Rychnovek B.

Turnaj pořádala SO Slaná a TJ Semily pod záštitou RCSPV Semily. Celkem 24 družstev bylo rozděleno do čtyř základních skupin, ze kterých nejlepších 16 družstev postoupilo do vyřazovacích bojů.

Turnaj byl napínavý až do konce, některé týmy sice zmohla délka turnaje, ale každý si  s nadšením zahrál. Ve vyřazovacích duelech byl vidění i velmi dobrý nohejbal. Nejlepším domácím družstvem byla Směska Semily, která se prokousala až do semifinále, ale zde už nestačila na pozdější vítěze Bílou Třemešnou a nakonec skončila na čtvrtém místě.

SO Slaná bude letos ve svém areálu pořádat tyto akce:
16. 7. 2011 Turnaj o putovní pohár starosty (malá kopaná 4+1).
13. 8. 2011 Memoriál Jířího Kousala (volejbal mix 4+2).
10. 9. 2011 Nohejbalový turnaj o putovní pohár Beneš a Lát (nohejbal trojic).

Vyřazovací utkání turnaje v nohejbale trojic:

Osmifinále: Bílá Třemešná - Choustníkovo Hradiště 2:0, Naturál Horní Branná A - Semily Řeky club 2:0, Koberovy A - Martinice B 2:0, Rychnovek B - Koberovy B 2:0, Relax Semily - Vrchlabí 0:2, Lucky team Semily - Perníkáři Semily 2:0, Směska Semily - Všeň 2:0, Totální nasazení Harrachov - Rychnovek A 1:1, lepší poměr setů Rychnovek.

Čtvrtfinále: Koberovy A - Lucky team Semily 2:1, Rychnovek B - Vrchlabí 2:0, Bílá Třemešná - Totální nasazení Harrachov 2:0, Naturál Horní Branná - Směska Semily 1:1, lepší poměr setů Směska.

Semifinále: Koberovy A - Rychnovek B 0:2 (7:10 a 3:10), Bílá Třemešná - Směska Semily 2:0 (10:5, 10:7).

O třetí místo: Koberovy A - Směska Semily 2:0 (10:7, 10:8).

Finále: Bílá Třemešná - Rychnovek B 2:0 (10:8, 10:3).

Konečné pořadí turnaje: 1. Bílá Třemešná, 2. Rychnovek B, 3. Koberovy A, 4. Směska Semily, 5. Naturál Horní Branná A, 6. Totální nasazení Harrachov, 7. Lucky team Semily, 8. Vrchlabí, 9. Relax Semily, 10. Všeň, 11. Perníkáři Semily, 12. Rychnovek A, 13. Choustníkovo Hradiště, 14. Koberovy B, 15. Semily Řeky klub, 16. Martinice B, 17. Martinice A, 18. Natural Horní Branná B, 19. Pupkulens Slaná, 20. Fauling Slaná, 21. Stružinec, 22. Tajfun Semily, 23. Kaluža team Semily, 24. Tuhaň.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 48 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Slavíme Den Země
Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu
Krkonošské Louky získaly Magnesii literu
Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů

Nejčtenější články

21.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
19.04.: V Semilech se běhalo pro Honzíka
21.04.: Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT