FOTO: V pondělí zasahovali hasiči na Semilsku u čtyř nehod

04.01.2011 15:27:02 | Autor: TK | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Chuchelna,Semily,Lomnice nad Popelkou

FOTO: V pondělí zasahovali hasiči na Semilsku u čtyř nehod

V pondělí zasahovali hasiči na území okresu Semily hned u čtyř dopravních nehod, při kterých naštěstí nebyl nikdo zraněn.

„Ve 14.41 hodin vyjeli semilští profesionální hasiči do obce Chuchelna, kde osobní vůz Škoda Fabia narazil do hlavního uzávěru plynu a poškodil ho," uvedla  Iva Michalíčková, tisková mluvčí HZS Libereckého kraje.

Hasiči odpojili akumulátor vozu a uzavřeli v místě nehody silnici. Na místo byla povolána i pohotovostní služba plynáren. Krátce před půl čtvrtou se podařilo vozidlo vyprostit a únik plynu zastavit.

Po 17. hodině pomáhali hasiči vyprostit autobus, který vyjel z vozovky a hrozilo jeho převrácení. Autobus se podařilo vytáhnout pomocí navijáku automobilového jeřábu zpět na silnici.

Po 19. hodině havarovaly v Bradlecké Lhotě osobní vozy Škoda Octavia a Ford S Max. Obě vozidla skončila mimo vozovku. „Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Semil spolu s dobrovolnými kolegy z Lomnice nad Popelkou. Hasiči zajistili vozy proti vzniku požáru. Jedna osoba si stěžovala na bolest hlavy, proto na místo nehody povolali také zdravotnickou záchrannou službu," doplnila Michalíčková.

Ve 23.30 hodin vyjeli do části Komárov na území obce Chuchelna, kde zapadl osobní vůz Ford Mondeo, který vyjel ze silnice. Hasiči vůz vyprostili ještě před půlnocí.

Celkem vyjížděly jednotky požární ochrany Libereckého kraje v pondělí 3. ledna ke 12 ohlášeným událostem. Při dopravních nehodách, které si vyžádaly zásah hasičů, bylo zraněno 7 osob.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Semilech rozsvítí vánoční strom v sobotu 2. prosince
Na záchranu a obnovu památek rozdělí kraj 15 milionů korun
Na konci listopadu končí v Turnově dvě sběrná místa
Rada mladších ukázala v Liberci názory studentů i otevřený přístup
Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad

Nejčtenější články

28.11.: Hasiči po novém sněžení nejčastěji odstraňovali stromy ze silnic
29.11.: Deváťáci semilské ZŠ F. L. Riegra si připomněli 17. listopad
28.11.: Florbal Turnov: Doma se představili starší žáci. Bojovala i další družstva

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT