FOTO: V pondělí zasahovali hasiči na Semilsku u čtyř nehod

04.01.2011 15:27:02 | Autor: TK | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Chuchelna,Semily,Lomnice nad Popelkou

FOTO: V pondělí zasahovali hasiči na Semilsku u čtyř nehod

V pondělí zasahovali hasiči na území okresu Semily hned u čtyř dopravních nehod, při kterých naštěstí nebyl nikdo zraněn.

„Ve 14.41 hodin vyjeli semilští profesionální hasiči do obce Chuchelna, kde osobní vůz Škoda Fabia narazil do hlavního uzávěru plynu a poškodil ho," uvedla  Iva Michalíčková, tisková mluvčí HZS Libereckého kraje.

Hasiči odpojili akumulátor vozu a uzavřeli v místě nehody silnici. Na místo byla povolána i pohotovostní služba plynáren. Krátce před půl čtvrtou se podařilo vozidlo vyprostit a únik plynu zastavit.

Po 17. hodině pomáhali hasiči vyprostit autobus, který vyjel z vozovky a hrozilo jeho převrácení. Autobus se podařilo vytáhnout pomocí navijáku automobilového jeřábu zpět na silnici.

Po 19. hodině havarovaly v Bradlecké Lhotě osobní vozy Škoda Octavia a Ford S Max. Obě vozidla skončila mimo vozovku. „Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Semil spolu s dobrovolnými kolegy z Lomnice nad Popelkou. Hasiči zajistili vozy proti vzniku požáru. Jedna osoba si stěžovala na bolest hlavy, proto na místo nehody povolali také zdravotnickou záchrannou službu," doplnila Michalíčková.

Ve 23.30 hodin vyjeli do části Komárov na území obce Chuchelna, kde zapadl osobní vůz Ford Mondeo, který vyjel ze silnice. Hasiči vůz vyprostili ještě před půlnocí.

Celkem vyjížděly jednotky požární ochrany Libereckého kraje v pondělí 3. ledna ke 12 ohlášeným událostem. Při dopravních nehodách, které si vyžádaly zásah hasičů, bylo zraněno 7 osob.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Divoká prasata vychází z lesů a stahují se do obydlených okrajových částí Jablonce nad Nisou. Ničí louky, potravu hledají také u popelnic. Jablonečané se obávají o svou bezpečnost. Statutární město připravilo proto soubor opatření, které mají pomoci situaci zlepšit. Platit začnou od začátku prosince. Zastupitelé navíc schválili dvoutisícovou odměnu mysliveckému sdružení za prokazatelně odlovený nebo chycený kus. Více podrobností na Našem Jablonecku

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejlepší knihovny jsou v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci
FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
Novým náměstkem hejtmana pro školství je Jiří Čeřovský
Semilská knihovna slouží mladým i seniorům
Hejtman Martin Půta se pyšní dekádou ve vedení Libereckého kraje

Nejčtenější články

27.11.: FOTO: Na prahu adventu v Semilech rozsvítili vánoční strom
29.11.: FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
28.11.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Libštátě 2022

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT