FOTO: V pondělí zasahovali hasiči na Semilsku u čtyř nehod

04.01.2011 15:27:02 | Autor: TK | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Chuchelna,Semily,Lomnice nad Popelkou

FOTO: V pondělí zasahovali hasiči na Semilsku u čtyř nehod

V pondělí zasahovali hasiči na území okresu Semily hned u čtyř dopravních nehod, při kterých naštěstí nebyl nikdo zraněn.

„Ve 14.41 hodin vyjeli semilští profesionální hasiči do obce Chuchelna, kde osobní vůz Škoda Fabia narazil do hlavního uzávěru plynu a poškodil ho," uvedla  Iva Michalíčková, tisková mluvčí HZS Libereckého kraje.

Hasiči odpojili akumulátor vozu a uzavřeli v místě nehody silnici. Na místo byla povolána i pohotovostní služba plynáren. Krátce před půl čtvrtou se podařilo vozidlo vyprostit a únik plynu zastavit.

Po 17. hodině pomáhali hasiči vyprostit autobus, který vyjel z vozovky a hrozilo jeho převrácení. Autobus se podařilo vytáhnout pomocí navijáku automobilového jeřábu zpět na silnici.

Po 19. hodině havarovaly v Bradlecké Lhotě osobní vozy Škoda Octavia a Ford S Max. Obě vozidla skončila mimo vozovku. „Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Semil spolu s dobrovolnými kolegy z Lomnice nad Popelkou. Hasiči zajistili vozy proti vzniku požáru. Jedna osoba si stěžovala na bolest hlavy, proto na místo nehody povolali také zdravotnickou záchrannou službu," doplnila Michalíčková.

Ve 23.30 hodin vyjeli do části Komárov na území obce Chuchelna, kde zapadl osobní vůz Ford Mondeo, který vyjel ze silnice. Hasiči vůz vyprostili ještě před půlnocí.

Celkem vyjížděly jednotky požární ochrany Libereckého kraje v pondělí 3. ledna ke 12 ohlášeným událostem. Při dopravních nehodách, které si vyžádaly zásah hasičů, bylo zraněno 7 osob.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kšanda Jaroslava Sypala pobaví diváky ve Velkých Hamrech

V pátek 31. března od 19 hodin bude ve Velkých Hamrech hostovat známý komik Jaroslav Sypal s Agenturou Snů se svojí skvělou komedií Kšanda. Známá jména jako Heidy Janků, Martin Maxa, Milan Pitkin a další jsou zárukou dobré zábavy.

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Těsná prohra a jasná výhra volejbalistů Malé Skály s rezervou Kladna
Na Jizerskohorské železnici budou dál jezdit vozy Českých drah
Vojtěch Trka vyhlášen nejvěrnějším čtenářem knihoven v kraji
Sběrné místo v turnovské ulici Antonína Dvořáka je přemístěno
Na průtahu Liberce zahájili stavební práce

Nejčtenější články

19.03.: Nové vedení I/35 má za cíl odvést tranzitní dopravu mimo města
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos
19.03.: Turnov vybojoval cennou výhru v Letohradu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT