09.06.2013 16:05:55 | Autor: Ladislav Pražák a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Utkání tradičních divizních soupeřů Semil a Nového Bydžova přineslo místy zajímavou podívanou. Hosté si odváží bod, ale ani ten jim nemusí stačit v boji o záchranu, domácí už měli jasno o sestupu už před tímto zápasem, takže pro ně remíza nic neřeší.

SK Semily - Nový Bydžov 1:1 (0:0)

V úvodu semilský Černý mířil mimo branku a poté si stejně počínal i na druhé straně bydžovský Tlustý. Šanci Papouška po nahrávce Vlacha zlikvidoval brankář Obermaier. V závěru poločasu pak Koudelka vychytal v šanci Mokošína.

Ve druhém poločase měli více míč na kopačkách domácí, ale nedařilo se jim vytvořit finální příležitost a účinné nebyly ani trestné kopy Papouška, které neměl kdo zakončit. V 68. minutě velkou šanci nevyužil Papoušek, naopak z protiútoku hostů se po nenápadné akci prosadil Tlustý. Domácí se snažili vyrovnat, ale podařilo se to až Papouškovi těsně před koncem. Obrátit skóre se už domácím nepodařilo, takže se body dělily.

Branky: 88. Papoušek - 69. Tlustý. Rozhodčí: Ulrych, ŽK: 2:5. Diváků: 110. SK Semily: Koudelka - Hartman, Hrmo, Brett, Veg - Papoušek, Vlach (46. Ševčík) - Vrchovský, Hájek, Kočí (74. Močkovský) - Černý. Fotogalerie z utkání

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 14. jarního kola

Další divizní utkání: Remíza v Holicích znamená pro Turnov definitivní záchranu v divizi