FOTO: Velikonočnímu florbalovému turnaji vládlo družstvo ODL

08.04.2012 21:51:51 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Velikonočnímu florbalovému turnaji vládlo družstvo ODL

Ve Sportovním centru v Semilech proběhl v pátek 6. dubna Velikonoční florbalový turnaj. Po celý den spolu zápolila družstva složená převážně z policistů, hasičů, nebo členů sportovních klubů policie. Vítězem se stalo nečekaně družstvo ODL - Odboru doprovodu letadel.

Hrálo se systémem 2x 15 minut každý s každým a podle počtu bodů bylo nakonec určeno konečné celkové pořadí. Týmy se vzájemně porážely, takže o vítězi nebylo dlouho jasno. Tým České Lípy drtící vysokým skóre většinu soupeřů zaváhal pouze jednou 2:3 s ODL, ale nakonec právě toto utkání mělo klíčový význam, když při shodě bodů rozhodlo o vítězi.

Tým ODL si připsal porážku 1:5 hned na začátku turnaje s domácím SKP Semily, ale poté těsnými výsledky 3:2 s Českou Lípou a 1:0 s KŘP Liberec, za které skvěle zachytal gólman Todorov, kráčel turnajem dál.

V posledním utkání turnaje měly oba týmy - Tygrů Liberec i ODL šanci na medaili. Skóre se přelévalo až do konečného výsledku 5:4, které znamenalo celkové vítězství pro ODL. Domácí družstvo SKP Semily skončilo na bronzové příčce.

Turnaj uspořádal oddíl SKP Semily ve spolupráci se Sportovním centrem Semily a za podpory partnerů akce - Pivovaru Rohozec a Natur sport. Hlavní cenou pro vítězná družstva byly sudy piva. 

Výsledky: SKP Semily - KŘP Liberec 11:2, Tygři Liberec - Česká Lípa 1:7, Odbor Doprovodu Letadel  - SKP Semily 1:5, KŘP Liberec - Tygři Liberec 5:4, Česká Lípa - Odbor Doprovodu Letadel 2:3, SKP Semily - Tygři Liberec 1:3, Česká Lípa - SKP Semily 1:0, Odbor Doprovodu Letadel - KŘP Liberec 1:0, KŘP Liberec - Česká Lípa 0:12, Tygři Liberec - Odbor Doprovodu Letadel 4:5.

Konečné pořadí:
1. Odbor doprovodu letadel 6 (10:11)
2. PČR ÚO Česká Lípa 6 (22:4)
3. SKP Semily  4 (17:7)
4. KŘP Liberec 2 (7:28)
5. Tygři Liberec 2 (12:18)

Složení vítězného týmu Odboru doprovodu letadel: Vladimír Lešák, Petr Tlapa, Pavel Tvrdík, Miroslav Petr, Jiří Konečný, Bohuš Šedivý, Jan Urban a Petr Ježek.

Ještě více florbalu najdete v rubrice SPORT - Florbal

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 46 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec
Muzejní noc v Jilemnici naváže na oslavy 150 let místních hasičů
Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem
Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
Výstava Příběhy Severních Čech zavítá na náměstí v Malé Skále

Nejčtenější články

12.06.: Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty
13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
12.06.: Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT