FOTO: Vítězství z Joska cupu si letos odvezli hráči Start Praha

31.03.2011 11:18:13 | Autor: tjs | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Vítězství z Joska cupu si letos odvezli hráči Start Praha

V sobotu 19. března se ve Sportovním centru v Semilech uskutečnil  XV. ročník jarního turnaje  v nohejbale trojic Josef cup. Vítězem se stal tým Start Praha, který ve finále zdolal SK Bělá B.

Prezentovalo se celkem 25 týmů, což byl druhý nejvyšší počet startujících v historii. Hrálo se na dvou kurtech, dle pravidel ČNS a turnaj byl otevřený pro všechny kategorie.

Zúčastněná družstva byla rozdělena do šesti základních skupin. Vše začalo vzájemnými souboji, které určily pořadí a nasazení do následné vyřazovací části, začínající osmifinálovými střetnutími. Do závěrečné  čtveřice se nakonec probojovala  Bělá A, Start Praha, Bělá B a domácí Sokol Semily.

Bohužel v boji o finále podlehla domácí trojice (ve složení Dvořáček, Holata, Řípa) týmu Bělá B, poměrem  0:2  na sety. Dalším postupujícím do finále byl tým Startu Praha, který vyřadil Bělou A v těsném souboji se skórem 10:9, 10:9. Po odehrání semifinálových utkání se o třetí místo poprali Bělá A a Semily. Zde byli úspěšnější hráči z Bělé, a tak domácí obsadili na turnaji celkové čtvrté místo.

V závěrečném finále se střetly týmy Start Praha (Chotovinský, Hvězda, Škabroud) a Bělá B (Voldřich, Kapitola, Červinka). Zde své schopnosti v plné síle předvedl smečující Škabroud, který spolu se svými spoluhráči porazil soupeře v dlouhém třísetovém souboji.

„Finále  přineslo kvalitní dramatický nohejbal. Díky tomu se Start Praha stal vítězem patnáctého ročníku Joska cup a smečující Škabroud získal za své vynikající výkony na síti po právu ocenění nejlepšího hráče turnaje," uvedl za pořadatele Michal Holata.

Konečné pořadí nejlepších týmů: 1. Start Praha, 2. SK Bělá B, 3. SK Bělá A, 4. TJ Sokol Semily.

Kompletní fotogalerie Karla Čermáka z turnaje zde

Související: FOTO: Turnaj trojic zaplnil semilskou halu

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 14 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

V Liberci Vratislavicích na Prosečském hřebeni zasahovali hasiči v pátek 24. června u požáru lesa o rozloze cca 20x 20 metrů. Použili při akci hasicí D program a zařízení PRO/pak, které díky svým vlastnostem zefektivňuje využití hasební vody.

Pořadatelé významných sportovních akcí mohou žádat o dotaci do 30. září

Pořadatelé sportovních akcí mezinárodního významu, které se budou v roce 2023 konat na území Libereckého kraje, ale i organizátoři mistrovství světa, mistrovství Evropy nebo světových pohárů, si mohou požádat o poskytnutí dotace z rozpočtu Libereckého kraje. Pro události konané v roce 2023 tak musí učinit nejpozději do 30. září 2022. „Chtěli bychom vyzvat pořadatele, kteří na území našeho kraje v roce 2023 plánují uskutečnit sportovní akci mezinárodního významu a budou na tuto akci žádat o peněžní podporu z rozpočtu Libereckého kraje, aby si žádost o poskytnutí dotace podali nejpozději do konce září letošního roku," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro školství, mládež, tělovýchovu, sport a zaměstnanost.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Plavčíci z turnovské Maškovy zahrady prošli školením
Kraj poskytne dotaci hasičům a přispěje obci Klokočí na sanaci skály
Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.
Obrazem: Libštátský jarní běh 2022
Oprava střechy kostela Mistra Jana Husa v České Lípě pokračuje

Nejčtenější články

25.06.: Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
24.06.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 24. až 26. června
24.06.: Řeznictví U Hrabánků - tak trochu jiné řeznictví?

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT