FOTO: Vítězství z Joska cupu si letos odvezli hráči Start Praha

31.03.2011 11:18:13 | Autor: tjs | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

FOTO: Vítězství z Joska cupu si letos odvezli hráči Start Praha

V sobotu 19. března se ve Sportovním centru v Semilech uskutečnil  XV. ročník jarního turnaje  v nohejbale trojic Josef cup. Vítězem se stal tým Start Praha, který ve finále zdolal SK Bělá B.

Prezentovalo se celkem 25 týmů, což byl druhý nejvyšší počet startujících v historii. Hrálo se na dvou kurtech, dle pravidel ČNS a turnaj byl otevřený pro všechny kategorie.

Zúčastněná družstva byla rozdělena do šesti základních skupin. Vše začalo vzájemnými souboji, které určily pořadí a nasazení do následné vyřazovací části, začínající osmifinálovými střetnutími. Do závěrečné  čtveřice se nakonec probojovala  Bělá A, Start Praha, Bělá B a domácí Sokol Semily.

Bohužel v boji o finále podlehla domácí trojice (ve složení Dvořáček, Holata, Řípa) týmu Bělá B, poměrem  0:2  na sety. Dalším postupujícím do finále byl tým Startu Praha, který vyřadil Bělou A v těsném souboji se skórem 10:9, 10:9. Po odehrání semifinálových utkání se o třetí místo poprali Bělá A a Semily. Zde byli úspěšnější hráči z Bělé, a tak domácí obsadili na turnaji celkové čtvrté místo.

V závěrečném finále se střetly týmy Start Praha (Chotovinský, Hvězda, Škabroud) a Bělá B (Voldřich, Kapitola, Červinka). Zde své schopnosti v plné síle předvedl smečující Škabroud, který spolu se svými spoluhráči porazil soupeře v dlouhém třísetovém souboji.

„Finále  přineslo kvalitní dramatický nohejbal. Díky tomu se Start Praha stal vítězem patnáctého ročníku Joska cup a smečující Škabroud získal za své vynikající výkony na síti po právu ocenění nejlepšího hráče turnaje," uvedl za pořadatele Michal Holata.

Konečné pořadí nejlepších týmů: 1. Start Praha, 2. SK Bělá B, 3. SK Bělá A, 4. TJ Sokol Semily.

Kompletní fotogalerie Karla Čermáka z turnaje zde

Související: FOTO: Turnaj trojic zaplnil semilskou halu

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 14 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Portál o Krkonoších oceněn jako třetí nejlepší ve Zlatém erbu

Webový portál www.krkonose.eu byl v soutěži Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí oceněn odbornou porotou jako třetí nejlepší v republice ve své kategorii! V konkurenci 422 přihlášených měst, obcí a dalších subjektů, uspěl oficiální turistický web krkonose.eu v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za třetí nejlepší turistickou prezentaci.

Kraj podpoří z Fondu ochrany vod další projekty

Poskytnutí dotace z Fondu ochrany vod obcím Levínská Olešnice a Dolní Řasnice a Severočeské vodárenské společnosti schválili na svém jednání krajští radní. Dotace Liberecký kraj poskytuje na výstavbu, rozšíření či obnovu vodohospodářské infrastruktury, vodovodů, kanalizací, vodojemů, čistíren odpadních vod či náhradních zdrojů pitné vody. „Prostřednictvím Fondu ochrany vod, Programu vodohospodářských akcí chce Liberecký kraj jako každoročně podpořit projekty malých obcí do 4000 obyvatel, pro které znamená budování vodohospodářské infrastruktury velkou finanční zátěž," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rozsáhlá rekonstrukce turnovské Markovy ulice pokračuje
Slavíme Evropský den chráněných území
Memoriál Ludvíka Daňka 2021 objektivem Petra Ježka
Autobusy s přepravou kol v Krkonoších zahájí provoz 28. května
Turnov v derby porazil Sedmihorky, body braly i Rovensko a Lomnice

Nejčtenější články

22.05.: FOTO: Májový jarmark opět oživil jilemnické náměstí
22.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola
21.05.: Obrazem: Na Dnu otevřených dveří ukázali v Bělé robotickou stáj

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT