FOTO: Vyhlašování nejlepších sportovců Vrchlabí ovládly ženy

25.01.2014 17:31:43 | Autor: Jiří Novák a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Vrchlabí

FOTO: Vyhlašování nejlepších sportovců Vrchlabí ovládly ženy

Slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců Vrchlabí za rok 2013 se konalo v pátek 24. ledna v KD Střelnice. Vyhlášení ovládly ženy, když v hlavní kategorii vyhrála snowboardcrossařka Eva Samková, v kategorii mládeže Lucie Charvátová a v masters Blanka Paulů.

Moderování slavnostního vyhlášení se ujal pan Aleš Suk. K dobré náladě zahrál Big Band ZUŠ Karla Halíře Vrchlabí. Členové komise tělovýchovy a sportu při RM Vrchlabí se rozhodli, že tento rok bude do Síně slávy uveden pan Jan Buchar. Dále bylo dohodnuto, že v letošním roce budou zvlášť oceněni hendikepovaní sportovci za své výkony.

Ceny předávali starosta města Jan Sobotka, místostarosta Michal Vávra a za odbor školství Renata Albrechtová. Vyhlášení se bohužel nemohli osobně zúčastnit někteří sportovci, zejména ti, kteří reprezentují Česko v zimních sportech. Eva Samková, Karolína Grohová a Karolína Erbanová se připravují na ZOH do Soči a Lucie Charvátová trénuje v Novém Městě na Moravě. Ceny za ně převzal vždy někdo z rodičů a za Evu Samkovou její sestra Jana. Vrchlabí bude v Soči reprezentovat také Michal Krčmář v biatlonu.

Nejlepší sportovci města Vrchlabí za rok 2013:

Kategorie dospělí:

Nejlepší sportovec: Samková Eva (snowboardcross)

Ostatní ocenění: Erbanová Karolína (rychlobruslení), Venclová Lucie (Pétanque), Grohová Karolína (běžecké lyžování, skialpinismus), Pršala Vojtěch (sjezdové lyžování), Srnský Josef (motorismus), Groh Radoslav (skialpinismus, atletika), Flousek Petr (florbal), Fejfar Ondřej (atletika, běh), Flégl Vlastimil (běh do vrchu).

Kategorie mládež:

Slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců města Vrchlabí za rok 2013<br />Autor: Zdeněk Horák Nejlepší sportovec mládeže: Charvátová Lucie (běžecké lyžování a biatlon)

Ostatní ocenění: Hančová Petra (LOB), Václavík Lukáš (sjezdové lyžování), Bubáková Nikola (sjezdové lyžování), Hartigová Marcela (sjezdové lyžování), Půlpánová Markéta (sjezdové lyžování), Slavík Lukáš (běžecké lyžování), Stránská Radka (fotbal), Pakostová Jana (fotbal), Charvát Jan (MTBO), Provazník Josef (běžecké lyžování), Ophoff Mike (běžecké lyžování), Korbelář Jaroslav (běžecké lyžování), Starý Ondřej (orientační běh), Waněk Adam (orientační běh).

Další poděkování: Petříková Tereza (střelba), Mázl Ondřej (horolezectví), Glos Josef (kuželky), Majera Dominik (karate), Kramer Jiří (florbal), Dam Elen (tenis), Messner Jan (sjezdové lyžování), Srnský Lubomír (pétanque), Waňková Martina (běžecké lyžování), Háková Kateřina (běžecké lyžování), Cermanová Kateřina (sportovní gymnastika), Kalenská Gabriela (sportovní gymnastika), Lustyková Viktorie (sportovní gymnastika), Kúřil Václav (sportovní gymnastika), Ouhrabková Jitka (sport pro všechny), Skálová Viktorie (volejbal), Faistaverová Nikola (volejbal).

Kategorie Masters:

Blanka Paulů (lyže, běh)

Kategorie kolektivů:

Nejlepší kolektivy:
Družstvo st. dorostenců TJ SVS Krkonoše (běžecké lyžování)
Družstvo sjezdařů - dosp. a jun. (Pršala Vojtěch, Václavík Lukáš , Fridrich Pavel, Horáková Kateřina, Kinclová Pavla)
Družstvo st. dorostu (hokej)
Družstvo Rugby League TJ Jiskra Podhůří (Rugby)

Kategorie trenér:

Nejlepší trenér: Martin Jan (běžecké lyžování)

Další poděkování: Jirsa David (fotbal), Kynčl Petr (kuželky), Hayek Lukáš (florbal).

Kategorie hendikepovaných sportovců:

Dušánková Jiřina (běh na lyžích)
Tomáš Petr (stolní tenis)
Tangelmayer Ivo (běh)

Loňské vyhlášení Sportovců Vrchlabí

Na Brodském plese vyhlásili nejlepší sportovce

Přehled lednových plesů a společenských akcí v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 53 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Češi a Poláci chtějí společně zlepšit přeshraniční silniční spojení

Bezpečně a plynule přes hranice. Takový je název chystaného česko-polského projektu, jehož cílem je modernizace přeshraničních silničních spojení mezi těmito dvěma zeměmi. O plánovaných možnostech a vizích rokovali na krajském úřadu zástupci Libereckého kraje, zhořeleckého okresu, měst Hrádek nad Nisou a Bogatynia, ministerstva pro místní rozvoj, Euroregionu Nisa a dalších zúčastněných organizací. V rámci projektu je možné uvažovat o dvou propojeních, která by zkvalitnila dopravu a přeshraniční cestování v kraji. Prvním z nich je trasa z Rynoltic do Hrádku nad Nisou a přes česko-polský hraniční přechod dál do polského Porajówa. Druhá trasa by pak vedla z polské Bogatynie přes hraniční přechod Bogatynia/Kunratice na Frýdlant. Mělo by se jednat o úpravy silnic včetně mostů.

Hasiči zasahovali při požáru lesa na Prosečském hřebeni

V Liberci Vratislavicích na Prosečském hřebeni zasahovali hasiči v pátek 24. června u požáru lesa o rozloze cca 20x 20 metrů. Použili při akci hasicí D program a zařízení PRO/pak, které díky svým vlastnostem zefektivňuje využití hasební vody.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Benecko Freeride 2022
Skleněná šatna představí v Železném Brodě modely i šperky z přehlídek
Fotbalisté FK Přepeře zažili nejúspěšnější sezonu ve své historii
Kraj podpoří opravu věže kostela svatého Mikuláše v Horní Branné
Do lomnického Aionu přijede Honza Křížek

Nejčtenější články

25.06.: Hasiči řešili následky večerní bouřky, ve Slané najel vlak do stromu
26.06.: Obrazem: Libštátský jarní běh 2022
26.06.: Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT