FOTO: Zápas v rámci bozkovské pouti přinesl 81 tisíc pro Tomáška

10.07.2019 21:31:25 | Autor: pjs | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Bozkov

FOTO: Zápas v rámci bozkovské pouti přinesl 81 tisíc pro Tomáška

Třídenní akcí plnou zážitků byla letos od 5. do 7. července pro místní Bozkovská pouť. Zahájil ji už v pátek tradiční turnaj v nohejbale trojic. V sobotu se pokračovalo mládežnickými zápasy a charitativním fotbalovým utkáním starých gard, jehož výtěžek - pěkných 81 tisíc korun, byl věnován na léčbu Tomáška Voborníka.

Dále byla na programu soutěž v pojídání párků, taneční zábava s kapelou O-Way a dj Baly, a na závěr velkolepý ohňostroj. V neděli se ještě pokračovalo tvořivými dílnami, mší svatou, lidovými písněmi s Dziwiszowanki a Semilskou 12, vystoupení s koněm Petra a Omar, loutkové divadlo a na úplný závěr kapela Naboso u Dřevěnky.

Kompletní rozsáhlá fotogalerie Karla Čermáka z akce

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: Semilskou pouť 2019 rozehrála Sabina Křováková
V Bozkově budou hrát fotbal pro Tomáška, přijede i Jakub Kohák
Obrazem: Závod kočárků v Libštátě 2018

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 43 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji

Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.

Šestnáctý ročník fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky byl vyhlášen

Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody opět vyhlašuje oblíbenou fotosoutěž Zaostřeno na Jizerky a hledá nejkrásnější snímky tohoto pohoří pro vznik benefičního kalendáře. Do šestnáctého ročníku mohou zájemci zaslat maximálně čtyři fotografie Jizerských hor, a to nejpozději do 5. června 2026. Více podrobností na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Bozkově budou soutěžit radiově řízené modely
Kominíky a jejich řemeslo představí Eva Bažantová
Maloskalské volejbalistky slaví historické vítězství, muži nejhůř třetí
Turistické cíle v Českém ráji loni přilákaly statisíce návštěvníků
V lomnickém muzeu se bude modelařit v dílničkách

Nejčtenější články

25.03.: Velikonoce ve Fabrice. Trhy, zvířátka i první pohled do expozice bicyklů
26.03.: Divokou Severní Makedonií provede Pavla Bičíková
26.03.: Turistické cíle v Českém ráji loni přilákaly statisíce návštěvníků

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT