Fréza vyjede z turnovské Nádražní ulice dál na Ohrazenice

25.06.2019 20:22:05 | Autor: Zdenka Štrauchová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Fréza vyjede z turnovské Nádražní ulice dál na Ohrazenice

Už od dubna probíhá rekonstrukce turnovské Nádražní ulice a silnice II/610 až na hranici kraje. V pátek 21. června se na stavbě uskutečnil další kontrolní den. V těchto dnech byla dokončená pokládka žulových obrubníků pro první vrstvy asfaltu od Hotelu Beneš po ulici Čechova. Ty mají být položeny během pondělí a úterý.

„Komunikace bude nadále uzavřena a vjezd bude umožněn jen rezidentům," upozornila Stanislava Syrotiuková z odboru správy majetku MěÚ Turnov. Jak doplnila, v ulici začala také pokládka betonových obrubníků pro chodníky a cyklostezku, pokládají se kabely veřejného osvětlení a optická síť.

Tento týden obdrží turnovská radnice vyvzorkování položení dlažby a poté budou zahájeny dlaždičské práce na chodnících. Původní harmonogram prací byl aktualizován a novou verzi ihned po obdržení zveřejníme.

V týdnu od 24. 6. vyjede fréza z Turnova do katastru obce Ohrazenice, práce se tak rozšíří na další úsek.

Největší investiční akce regionu pokračuje i ve složité části pod viaduktem. Práce probíhají na Odolenovickém potoce, kanalizaci a vodovodu. Semafor v Nádražní ulici bude umístěn minimálně do poloviny srpna.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnovskou Nádražní ulici čeká první asfalt
Nově je omezeno parkování v části Nádražní ulice v Turnově
Upravili dopravní značení rekonstruovaného mostu v Turnově
Pokračují práce v turnovské Nádražní ulici. Známe harmonogram
V Turnově začne oprava mostu přes Jizeru
FOTO: Jak pokračují práce v Nádražní ulici a pod viaduktem v Turnově
Špatný stav mostu na státní silnici v Liberci omezil dopravu
Upozornění pro turisty, část stezky pod Hrubým Rohozcem je uzavřena
Jak budou postupovat etapy rekonstrukce v Nádražní ulici v Turnově
Kvůli rekonstrukcím se komplikuje doprava v Koškově ulici v Turnově
Video: Aktuální situace na silnicích v okolí Turnova

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpořil hospodaření v lesích a myslivost

Liberecký kraj dlouhodobě podporuje hospodaření v lesích a od roku 2023 také myslivost. Letos rozdělí dohromady 3.107.197 korun. Celkem 18 dotací míří k zájemcům v rámci dotačního programu Podpora hospodaření v lesích (2.795.972 korun) a 11 dotací z programu Podpora myslivosti (311 225 korun). Rozhodli o tom na svém květnovém jednání krajští radní. „Lesnický fond Libereckého kraje patří k nejstarším peněžním fondům Libereckého kraje vůbec. Dlouhodobě vyhlašujeme program Podpora hospodaření v lesích, díky němuž chceme zejména podpořit opatření ke zlepšování stavu lesních porostů, ochránit lesy proti škůdcům pokládáním a asanací lapáků a ochranou porostů nátěrem repelenty. Chceme také podpořit rekonstrukce lesních cest a zabezpečit mladé lesní porosty, podporujeme také výstavbu nového oplocení," uvedl Jiří Klápště, náměstek pro životní prostředí a zemědělství.

Korunka z dílny Šenýr Bijoux opět zazářila na hlavě Miss Czech Republic

Ve slavnostní atmosféře Fóra Karlín se v sobotu 3. května rozhodlo o nových královnách krásy pro rok 2025. Všechny nové vítězky soutěže Miss Czech Republic byly ozdobeny výjimečnými křišťálovými korunkami, které již tradičně vznikly v rodinné šperkařské dílně Šenýr Bijoux Olgy Kopalové Rynešové. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Výstavu Kolébka má i hrob můj otevřou v krajské knihovně
Beseda s Petrou Procházkovou v krajské knihovně
Známí čeští herci se v Semilech představí v britské komedii
Dejvické divadlo v Semilech ukáže Vraždu krále Gonzaga!

Nejčtenější články

16.05.: Edda Cup zavítá o víkendu na Bozkov
17.05.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 17. a 18. května
17.05.: Turnovský starosta představil plán na kultivaci sídliště Žižkova

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT