Funkin‘ Turnov koronaviru nepodlehl!

25.06.2021 17:51:52 | Autor: kct, pjs | Rubrika: KULTURA | Obce: Turnov

Funkin‘ Turnov koronaviru nepodlehl!

Některé tradice jsou vrostlé tak hluboko, že je ani celosvětová pandemie nakažlivé nemoci nedokáže zničit. Už posedmnácté se proto Turnovem v pátek 25. června rozezní soulová muzika. Festival Funkin‘ Turnov bude před Střelnicí vůbec poprvé hostit čerstvého držitele Hudební ceny Anděl - zpěvák 7krát3 dorazí s celým bandem, aby ukázal, jak se v česku hraje R´n´B.

Vládní opatření už by měla více přát, a snad si půjde ve stoje a s tancem vychutnat i vystoupení Kláry Vytiskové - někdejší frontmanky Toxique, nyní šiřitelky aktuálního zvuku světového popu po střední Evropě. Nesmějí chybět ani pořádající Funk Corporation, miláčci dívčího publika Hitfakers a mladé pušky Foxy Mama, které jdou tak rychle nahoru, že příští rok přijedou možná jako hlavní hvězdy!

Vystoupí: 7krát3 s kapelou, Klára Vytisková, Funk Corporation, Hitfakers, Foxy Mama. Hudební festival/ koncert, před KC Střelnice 25. června od 18 hodin, vstupné v předprodeji 280 / na místě 330 Kč / děti do 15 let zdarma.

Aktuální hudební vystoupení v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Koncerty

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT