Futsalisté Dalmachu bodovali na půdě druhého Mělníka

10.12.2011 18:39:39 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Po nečekané prohře doma s Litoměřicemi turnovští futsalisté hráli v pátek s druhým v tabulce Mělníkem. V průběhu první půle dokonce o branku vedli, ale domácí stav zápasu otočili a konečná remíza je tak pro hosty velmi dobrá.

Ještě nejsou známy všechny výsledky 12. kola, ale Dalmachu by měla patřit při zisku 21 bodů a skóre 49:41 ve druhé lize západ třetí příčka.

Olympik Mělník - Dalmach Turnov 3:3 (3:2)

První branku vstřelil Dalmach, když střelu Zdražila z přímého kopu dorazil Vojtěch Hurt. Za domácí zanedlouho vyrovnal Gabčo po nacvičené akci z rohového kopu. O pár minut později se však Dalmach dostal opět do vedení, když se krásnou střelou o tyč prosadil Pařízek - 1:2. Olympik má ale v týmu zkušeného Neumana, který ještě do konce poločasu stačil dvěma góly otočit skóre ve prospěch Mělníku na 3:2.

Ve druhé půli byly šance na obou stranách, ale ujalo se až obhození Kalouska. Více branek už ve druhém poločase nepadlo, protože oba brankáři prokázali své kvality.

„Mělník na nás vyrukoval rychlou kombinační hrou a naším cílem bylo vycházet do rychlých brejků, což se nám i dařilo. Kaňkou na zápase je bohužel více žlutých karet pro náš tým a některé byly až moc přísné," komentoval zápas hrající trenér Aleš Krejčík.

Branky: Neuman 2, Gabčo - V. Hurt, Pařízek, Kalousek. Sestava Dalmachu: Prokopec - Bernard, Krejčík, Bakeš, Pařízek, Zdražil, Kalousek, D. Hurt, V. Hurt.