Futsalisté Dalmachu si neporadili s blokem kadaňského Betisu

15.11.2011 08:26:05 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

V dalším kole futsalisté Dalmachu hráli v nové hale v Kadani a nedokázali si poradit s obranným blokem Betisu. Díky prohře klesli Turnováci ve vyrovnané tabulce ze druhé příčku na pátou.

Betis Kadaň - Dalmach Turnov 4:3 (3:1)

Utkání se pro Dalmach nevyvíjelo dobře již od začátku, když po 10 minutách hry prohrával 2:0 a domácí stáli v dobře konsolidovaném bloku před brankou a čekali na chybu. Dalmachu se podařilo snížit až v 15. minutě Bernardem po narážečce s Kratochvílem. Avšak hned minutu na to Betis opět vedl o dvě branky, když se trefil Pavlica.

Do druhého poločasu se Dalmach na soupeře snažil vlítnout s pomocí presinku a to se i dařilo. Nejprve ve 24. minutě snížil náskok Betisu Vojta Hurt a v 33. minutě dokonce Krejčík přeloboval domácího brankáře a vyrovnal na 3:3. Jenže radost netrvala dlouho, když si Mezera narazil míč, prošel celou obranou až před Horáčka a střelou o tyč opět přiklonil skóre na stranu Kadaně. Poté se ještě Dalmach snažil o hru bez brankáře, ale V. Hurt sám před brankářem ani Mencl střelou do tyče už nedokázali vyrovnat.

„Zápas rozhodl první poločas, kdy jsme byli bezzubí a nedokázali se srovnat s barikádou Betisu před jejich brankou. Poté vyráželi do rychlých brejků, které skvěle proměňovali," poznamenal po utkání trenér Dalmachu Aleš Krejčík.

Branky: Pavlica 2, Novák, Mezera - Bernard, V. Hurt, Krejčík. Sestava Dalmachu: Horáček - J. Mencl, Pařízek, Bernard, Krejčík, Kratochvíl, Kalousek, D. Hurt, V. Hurt.

Další výsledky: Hradec Králové - Arsenal Benešov 9:2, Slavia TU Liberec - Litoměřice 8:5, Tábor - F. A. Zole Česká Lípa 6:1, Chotěboř - Olympik Mělník 2:2, Goll Běloves - Démoni Česká Lípa 0:3.

Pořadí 2. liga západ: 1. Démoni Česká Lípa 15 (36:23), ...5. FC Dalmach Turnov 13 (31:27), ...11. Betis Kadaň 6 (15:32).