Hasiči pomáhali na Kozákově uvízlému paraglidistovi

30.05.2023 11:52:16 | Autor: hzs, pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Chuchelna

Hasiči pomáhali na Kozákově uvízlému paraglidistovi

Hasiči v pondělí 29. května vyjížděli na Kozákov pomoci paraglidistovi. Ten uváznul ve výšce zhruba 10 metrů nad zemí ve větvích stromu. Na místo události byli povoláni hasiči ze stanice Semily a hasiči - lezci ze stanice Liberec.

„Paraglidistu, který v koruně stromu uváznul po startovacím manévru, hasiči za pomoci lanové techniky zajistili a bezpečně ho spustili na zem. Muž byl bez zranění. Záchrana paraglidisty hasičům zabrala přibližně hodinu," sdělili krajští hasiči na svém twitteru.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Hasiči zasahovali u požáru lesa v Poniklé
Hasiči vytahovali koně u rybníku Věžák na Hruboskalsku
Hasiči zachránili u Kozákova uvízlého paraglidistu

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště

První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce

Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
Kam za sportem a zábavou o víkendu 3. až 6. dubna
Hasiči pomáhali zachránit zraněnou turistku v Besedických skalách
Začala výstavba hasičské zbrojnice na Vesecku
Divadelní hru Potopa světa uvidíte v Roprachticích

Nejčtenější články

02.04.: Řemeslné trhy s prodejní výstavou pořádají v Roprachticích
03.04.: Začala výstavba hasičské zbrojnice na Vesecku
02.04.: Harrachov čeká Velikonoční lyžování, pomlázka, kino i fotbal

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT