Hasiči zasahovali u požáru chalupy v Bělé
11.06.2022 15:57:25 | Autor: hzs, pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Bělá
Hasičské jednotky z 2. stupně požárního poplachu vyjely v sobotu před polednem k požáru chalupy do obce Bělá u Staré Paky. Na místo operační důstojník vyslal šest cisteren a výškovou techniku.
„Požár hasíme pomocí dvou vodních proudů. Z budovy jsme vynesli 10 kg propan-butanovou láhev. Síly a prostředky jsou na místě dle velitele zásahu dostačující," hlásili krajští hasiči ze zásahu.
Hasiči rozebrali části střešních konstrukcí a velitel zásahu ohlásil likvidaci požáru. „Jednotky balí materiál a postupně se vrací na základny. Na místě události zůstává místní dobrovolná jednotka a vyšetřovatel příčin požárů," oznámili hasiči na svém twitteru.
Související články
Simulovaný lesní požár zachvátil Zabylský hřbet
Hořela skládka v Košťálově, zasahovalo osm jednotek hasičů
Hořel dům v obci Blatec u Rovenska
V Lomnici hořela paseka u rodinných domů
Hasiči likvidovali další požáry trávy ve Vratislavicích i Slané u Semil
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Linka 112 slaví 22. výročí
Dne 11. 2. slaví tísňová linka 112 své výročí. Za 22 let provozu bylo v ČR přijato přes 64 milionů hovorů. V Libereckém kraji operátoři jen v roce 2025 na lince 112 odbavili více než 86 tisíc hovorů - průměrně 236 denně.
Mezinárodní den bezpečnějšího internetu připomíná i Liberecký kraj
Mezinárodní den bezpečnějšího internetu připadá letos na úterý 10. února 2026. Každoročně upozorňuje na význam bezpečného a odpovědného chování v online prostředí a připomíná, že internet je přirozenou součástí každodenního života dětí i dospělých. Jeho mezinárodním heslem je Společně pro lepší internet. Liberecký kraj se k tomuto dni dlouhodobě připojuje podporou aktivit zaměřených na prevenci rizikového chování na internetu a rozvoj digitální gramotnosti dětí a žáků. Vnímá ho jako příležitost připomenout, že bezpečnost v online prostředí není jednorázové téma, ale součást každodenní výchovy a vzdělávání.
Nejnovější články
Nezaměstnanost v Libereckém kraji stoupla v lednu na 5,9 procenta
Ponikelskej Masopust 2026 aneb Láska všem sviním sjeta
V provizorní turnovské hale se pokládá umělá tráva
Semilští senioři se vrátili do lavic
Pohřešovanou ženu z Turnova policisté nalezli mrtvou
Nejčtenější články
09.02.: Pohřešovanou ženu z Turnova policisté nalezli mrtvou
08.02.: Centrum pro rodinu Náruč v únoru
08.02.: Na turnovské radnici proběhlo pravidelné setkání se zástupci církví
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.