Házenkářky si i přes chyby poradily s Mělníkem

01.05.2012 17:55:12 | Autor: TJ Turnov | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Házenkářky si i přes chyby poradily s Mělníkem

K utkání Přeboru Prahy zajížděly turnovské házenkářky v neděli 29. dubna do Mělníka. Hrálo se od 14 hodin ve velkém teplu, takže tempo utkání postupně polevovalo, přesto hostující celek domácím nic nedaroval a udržel těsné vítězství.

Poslední měření sil mezi mělnickými házenkářkami a hráčkami z Turnova bylo na turnovském turnaji Pohoda cup 2012 a vyznělo lépe pro celek z Mělníka. Proto Turnovačky nastupovaly k utkání trochu s obavami.

I. HC Wendy Mělník - TJ Turnov 15:18 (10:10)

Zatím co domácí házenkářky se dostaly do vedení hned v 1. minutě, hráčkám z Turnova se podařilo skórovat až v minutě páté. O herní vyrovnanosti svědčí výsledek prvního poločasu (10:10). Turnovačky neproměnily několik vyložených brankových příležitostí, když v brance podávala výborný výkon domácí brankářka Pavla Hellerová.

Až v průběhu druhého poločasu dokázaly turnovské hráčky čtyřmi góly za sebou brankově poodskočit na 12:15 a jejich hra se trochu zklidnila. Tříbrankové vedení pak uhájily až do konce utkání.

„Stále je co zlepšovat a to hlavně v útočné fázi, kde neproměňujeme stoprocentně všechny gólové šance a kde děláme technické chyby. Navíc se také nedaří u některých hráček udržet emoce na uzdě a za mluvení je pak družstvo trestáno vylučováním," doplnila hrající trenérka Dagmar Aissi, proč nemůže být stále spokojena s výkonem družstva.

Sestava TJ Turnov (branky): Kučerová B. - Ševrová L. (4/3), Koubková A. (3), Ševrová V. (3), Aissi D. (2), Kohoutová R. (2), Nalezencová J. (2), Bakešová R. (1), Vališová A. (1), Gahlerová Š., Tichá I.

Mladší žákyně zaznamenaly výhru na turnaji v Žirovnici

Házenkářky Turnova v prvním jarním utkání zdolaly Háje Praha

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec
Muzejní noc v Jilemnici naváže na oslavy 150 let místních hasičů
Roubenky a pískovec – to je cyklojízda Dubským Švýcarskem
Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
Výstava Příběhy Severních Čech zavítá na náměstí v Malé Skále

Nejčtenější články

12.06.: Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty
13.06.: Na co se můžete těšit na Železnobrodském jarmarku 2024
12.06.: Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT