Házenkářky Turnova v prvním jarním utkání zdolaly Háje Praha

19.04.2012 07:16:33 | Autor: TJ Turnov | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Házenkářky Turnova v prvním jarním utkání zdolaly Háje Praha

První jarní utkání mají za sebou turnovské házenkářky a utkání to nebylo vůbec jednoduché! Do turnovské haly přijely rychlé a bojovné hráčky z pražských Hájů, které jako jedny z mála pražských družstev do Turnova jezdí, a tentokrát si přijeli pro porážku.

TJ Turnov - HC Háje Praha 29:22 (16:11)

Začátek prvního poločasu byl hodně vyrovnaný. Turnovačky si sice dokázaly v úvodních dvou minutách vybudovat dvoubrankový náskok, ale v dalších dvou minutách soupeřky srovnaly na 2:2. Vyrovnaný byl stav na ukazateli také v 9. minutě (4:4), ale do 16. minuty skórovaly jen domácí 7:4 a tento nepatrný náskok navýšily do poločasu na rozdíl 16:11.

Do druhého poločasu vletěly úspěšněji pražské hráčky, kterým se podařilo snížit na, ale vzápětí odpověděly i domácí a stav byl 18:13. Od 44. do 53. minuty si turnovský celek vybral slabší chvilku a hostující hráčky snížily na rozdíl pouhých tří branek (24:21). Domácí ale nechtěly pražským hráčkám darovat ani bod. V posledních sedmi minutách výborně bránily a dařilo se jim i střelecky, takže postupně zvyšovaly vedení na konečných 29:22.

Střelecky se tentokrát nejvíce dařilo R. Kohoutové, ale pochvalu za výkon zaslouží určitě všechny turnovské hráčky. Po několikaleté pauze nastoupila k mistrovskému utkání R. Bakešová, rozená Frydrychová a L. Víšková (Andělová), po zdravotních problémech se vrátila I. Tichá. Tyto tři hráčky v utkání sice neskórovaly, ale k vítězství svým výkonem přispěly.       

Sestava TJ Turnov (branky): Horáčková V.,  Kučerová B.  -  Kohoutová R. (10/1),  Koubková A. (5), Ševrová V. (4/1), Aissi D. (3), Ševrová L. (3/1), Nalezencová J. (2), Vališová A. (2), Bakešová R., Gahlerová Š., Tichá I., Víšková L.  

Ženy TJ Turnov zakončily výtečný podzim domácí výhrou

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výstava ve Smržovce představí vzpomínky pamětníků 20. století

Ve čtvrtek 25. července 2024 zakotví výstava Příběhy severních Čech - Zlomové okamžiky 20. století ve Smržovce na Lidickém náměstí a setrvá zde až do 15. srpna 2024. Tato exteriérová expozice regionální pobočky Paměti národa Severní Čechy přináší vzpomínky pamětnic a pamětníků na události 20. století, které pobočka dokumentuje v Libereckém a Ústeckém kraji pro sbírku Paměť národa. Více podrobností

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vítězem JBC 4X Revelations pojedenácté v řadě Tomáš Slavík!
FOTO: Rally Bohemia 2024 ovládl Dominik Stříteský
Sborník Nové pověsti Českého ráje vytvořily turnovské děti
Dny lidové architektury budou opět i v Železném Brodě na Bělišti
Plavecký bazén v Turnově mění další okna, probíhá i výmalba

Nejčtenější články

13.07.: Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
13.07.: Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
13.07.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT