Hledá se pes městské policie Turnov. Zranil se při zásahu a utekl

05.04.2017 22:16:23 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Turnov

Hledá se pes městské policie Turnov. Zranil se při zásahu a utekl

Aktualizováno: Městská policie Turnov informuje o pohřešovaném služebním psu. V průběhu nočních hodin na úterý 4. dubna 2017 byl proveden městskou policií zákrok, při kterém byl použit i služební pes. Pes byl bohužel během zásahu zraněn a při vzniklém šoku utekl na neznámé místo.

„Prosíme obyvatele, kteří by psa v postroji s nápisem Městská policie viděli, aby kontaktovali strážníky na telefonním čísle 156 nebo 158. Vzhledem k zranění prosíme, aby nálezci psa nechytali, ale pouze kontaktovali policii. Děkujeme za vaši pomoc," informoval pověřený strážník Městské policie Turnov Luboš Trucka.

Aktuální doplnění 6. 4. 2017:

Podle zatím nepotvrzených zpráv ztraceného psa Dara našla fenka bloodhounda jménem Růženka a už je po prohlídce veterinářkou v pořádku v kotci turnovské městské policie.

Podle doplněných informací strážníci zasahovali v noci na úterý se psem v Hluboké ulici v Turnově proti opilému a zdrogovanému muži, napadl je a pes vyběhl na ulici, kde ho porazilo auto a poté zmizel. Více podrobností o jeho nalezení v článku zde: Služební pes městské policie byl nalezen a bude v pořádku

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Městské policii v Turnově nově pomáhá policejní pes Dar

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Oba sledované turnovské prameny jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informuje o kvalitě vody v pramenech Boží voda a pod Valdštejnem. Oba prameny jsou v současné době pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem ze dne 16. ledna vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná. Výsledky rozboru pramene Boží voda ze dne 19. ledna také vyhovují hygienickým limitům.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách znovu ožije masopustním rejem
Rada kraje schválila programy požární ochrany a prevence kriminality
V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
Turistické oblasti v kraji obdrží 10 milionů, dvakrát víc než vloni
Putování za minerály pošesté čili geologicko-cestopisné přednášky

Nejčtenější články

27.01.: ODM zakončily štafety. Liberecký kraj je celkový vítěz podle medailí!
28.01.: Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel
27.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. až 29. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT