Hokejová 3. třída HC Turnov přivezla z Vrchlabí zlaté medaile

29.09.2022 17:32:05 | Autor: HC Turnov, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Hokejová 3. třída HC Turnov přivezla z Vrchlabí zlaté medaile

O prvním podzimním víkendu se vydali turnovské čtrnáctky (ročník 2014) na svůj druhý letošní turnaj o medaile do Vrchlabí. Na dvousportovním turnaji ukázala 3. třída svůj um nejen v hokeji, ale i ve fotbale. Turnovskými soupeři bylo Vrchlabí A, Vrchlabí B, Náchod a Nové město nad Metují.

Po postupných výhrách v hokeji 25:4 nad Vrchlabím B, 12:7 nad Náchodem, 17:2 nad Novým Městem nad Metují a 20:5 nad Vrchlabím A šli Turnováci do fotbalového turnaje z prvního místa. Na všech třech trojicích byla vidět chuť vyhrávat a obrovské nasazení.

„Všichni hráči se zlepšují v situacích jeden na jednoho a v herních kombinacích. Je vidět, že se práce z tréninků přenáší do zápasů a to nás trenéry velice těší," uvedl Jakub Duda. Na konci hokejového turnaje docházeli klukům síly, ale vždycky někdo zatáhl za provaz a makalo se až do konce.

Po hokejovém turnaji následoval oběd a přesun na umělé hřiště vedle fotbalového stadionu FC Vrchlabí. Tam se hrálo na hřišti velkého vápna. Při příjemném podzimním počasí jsme ve fotbale dokázali třikrát vyhrát a jednou jsme museli okusit i prohru proti Spartaku Nové Město nad Metují. Tato prohra však nic nezměnila na průběžném pořadí na prvním místě a tak jsme si mohli převzít zlaté medaile od hlavního organizátora a zároveň hlavního trenéra 3.třídy Reného Macha.

„Děkujeme našim borcům za vynikající reprezentaci klubu. Zároveň děkujeme HC Vrchlabí za pozvání a bezvadné zvládnutí organizace krásného turnaje o Krakonošův pohár," dodal jakub Duda.

Vítězná sestava Turnova: Brankář: Kryštůfek Mikula Hráči: Péťa Řeháček "C"- Háňa Jurenka - Péťa Bureš, Tomik Belas - Fífa Pánek - Kubajs Duda, Fanda Lamač - Dáda Udržal - Maty Laurin.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Mladí hokejisté rozjíždí své soutěže
Do sezony vstoupila i turnovská hokejová mládež

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy
Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
Dílo prosince v liberecké galerii představuje výtvarnici Bernartovou
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku

Nejčtenější články

06.12.: V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
05.12.: FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej
03.12.: Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT