Horní Branná zničila v I.B třídě šesti brankami dalšího soupeře

22.08.2011 21:44:30 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Víchová nad Jizerou,Horní Branná,Rovensko pod Troskami,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov

Vedení a hráči Sokolu Horní Branná vyhlásili před sezonou útok na postup a zatím jim to vychází stoprocentně! V posledních třech mistrovských utkáních shodně nadělili soupeřům po šesti brankách  - Maršovice, Zásada, Mšeno B.

V dalším sobotním utkání mělo oslabené Rovensko blízko k bodu a sahalo po třech, ale nakonec minutu před koncem přišlo o všechny. Rokytnice v neděli prohrála s Plavy i kvůli tomu, že jí rozhodčí neuznal dvě branky.

Další utkání 2. kola: Železný Brod B - Zásada 2:1 (1:0), Harrachov - Držkov 5:1 (3:1), Lučany - Malá Skála 1:3 (0:1), Víchová měla volno.

Mšeno B - Horní Branná 3:6 (2:1)

Horní Branná měla na umělce výborný vstup do utkání. Již ve 2. minutě Beneš přesně hodil aut, Illner hlavou prodloužil a Nýdrle z první vše prostřelil -  0:1. Potom ale domácí převzali taktovku a začali nebezpečně ohrožovat brankáře Hofmana. Ve 20. minutě po nástřelu zprava bylo vyrovnáno na 1:1 a zanedlouho šli domácí do vedení povedenou hlavičkou.

Druhý poločas již byl v režii Horní Branné. Ve 48. minutě Gaudel šikovně vysunul Nýdrleho, a ten z první podél brankáře srovnal na 2:2. V 55. minutě Šimek zahrával prudce trestný kop zleva, kapitán hostů Fiedler naběhl k zadní tyči a míč z voleje uklidil do branky 2:3. V 75. minutě zahrával dlouhý trestný kop Nýdrle na Pešinu, který hlavou vrátil na malé vápno a tam si již Vašek věděl rady - 2:4.

Obrazem: FK Jiskra Mšeno B vs. FK Sokol Horní BrannáHned na to v 80. minutě Vašek zahrával zprava trestný kop do prostoru penalty, tam si naběhl Pešina a bylo to 2:5. To však stále nebyl konec. V 84. minutě Vašek ze stejného místa zahrával téměř stejně další trestný kop, na který si počíhal Illner a hosté dokonali obrat na 2:6. Domácí se v závěru ještě zvedli a z penalty za ruku Novotného snížili na 3:6.

Nejlepšími hráči utkání byli Ota Vašek a Jakub Nýdrle, kteří se oba podíleli na třech brankách.

Krátce zhodnotil utkání kapitán Horní Branné Tomáš Fiedler: „První poločas byl z naší strany spíš takový seznamovací s umělou trávou, proto skončil s výsledkem 2:1 pro domácí. Ve druhém poločase se nám podařilo brzy vyrovnat a přidat i další branky, na které už domácí nenašli odpověď. Je to pro nás cenné vítězství, protože se nám na hřišti Mšena v posledních několika více letech vůbec nedařilo."

Branky: 2. a 48. J.Nýdrle, 55. T.Fiedler, 75. O.Vašek, 80. J.Pešina, 84. J.Illner. Rozhodčí: Polák, ŽK: 2:0. Diváků: 40. H. Branná: Hofman - Šimůnek (49.Jindřišek), Vašek, Fiedler, Novotný - Beneš (64. Zuzánek), Illner, Pešina, Gaudel - Nýdrle, Šimek (81.Paulů). Fotogalerie z tohoto zápasu

Rovensko - Ruprechtice 1:2 (1:0)

Domácím chybělo hned sedm hráčů základní sestavy, za které museli vypomoci hráči z béčka. Prvních 20 minut byli přesto domácí lepší a dostali se do vedení brankou Novotného. Ve druhém poločase ale postupně začali odcházet fyzicky a hosté vyrovnali, po centru z lajny se hlavou trefil Antoš. V závěru byl v pokutovém území stažen R. Malý, rozhodčí ovšem penaltu nezapískal a hostům z protiútoku zajistil výhru Dědič.

Branky: 20. Novotný - 55. Antoš, 89. Dědič. Rozhodčí: Barcuch, ŽK: 2:1. Diváků: 60. Rovensko:  Vrabec - Náhlovský, Vaníček, Rympler, Maruška - Špína, Vágenknecht, Pařízek (70. Mencl), Vondráček, Kutek (60. R. Malý) - Novotný.

Rokytnice - Plavy 1:3 (1:3)

Domácí začali dobře, ale pak přišla hrubá chyba v obraně, kterou využil plavský Brezár. V 16. minutě to bylo po další chybě už 0:2, střelcem byl tentokrát Černý. Ve 23. minutě vykřesal pro domácí naději po rohovém kopu snížením Michal Martínek. O pět minut později už ale hosté vedli znovu o dvě branky, přízemní centr dobře tečoval Brezár.  Druhý poločas se odehrál v režii domácích, kteří vstřelili dvě branky, ale první nebyla uznána pro ofsajd a druhá pro spornou ruku. Až do konce domácí bojovali o vyrovnání, proto je pro ně porážka docela krutá.

Branky: 23. M. Martínek - 11. a 28. Brezár, 16. Černý. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 2:2, ČK: 0:1. Diváků: 200. Rokytnice: Sedláček - Havrda, Petr Martínek, Kuřina, Pičman - Neuman ml. (46. Tulka), Zahradník, Vrdlovec - Havlíček, Hanko (Pavel Martínek), M. Martínek. Plavy: Benda - Jelínek, Černý, Votoček, Galbavý, John, Šmíd, Prousek, Lejsek, Sitarčík, Brezár (71. Šmerda).

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola sezony 2011/ 2012