Housová přidala do své sbírky v Deštném dvě zlaté medaile

29.02.2012 20:03:38 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

Housová přidala do své sbírky v Deštném dvě zlaté medaile

V Deštném v Orlických horách se o víkendu konalo letošní Mistrovství světa v jízdě na skibobech. Závodilo se ve dvou disciplínách - slalomu a obřím slalomu. V kategorii žen nenalezla přemožitelku Alena Housová, závodící za Sokol Jablonec nad Jizerou.

V obou disciplínách dojela za Housovou druhá Rakušanka Iris Lienhardová a třetí její krajanka Kerstin Zoisterová. Druhá nejlepší z českých žen byla Karolína Podraská z domácího oddílu TJ Sokol Deštné, která byla šestá v obřím slalomu a sedmá ve slalomu.

V kategorii mužů byla situace na čele vyrovnanější. Obří slalom vyhrál Pavel Čiháček z TJ Sokol Deštné před Dušanem Kudrnovským z TJ Sokol Jablonec nad Jizerou a třetím Rakušenem Gerhardem Hauerem, sedmý dojel jablonecký Jakub Fedorko. Ve slalomu byl nejlepší Hauer před Čiháčkem a dalším Rakušanem Ablingerem, šestý dojel Aleš Housa závodící za USK Praha, ale dříve rovněž za Jablonec.

V juniorské kategorii vyhrál oba závody Rakušan Thomas Knieger, v obřím slalomu byl za ním druhý jablonecký Jan Fedorko.

Letošní sezona skibobistů je jinak poznamenána odloženými závody, zejména v Českém poháru. Závody Světového poháru se jedou už tento víkend v Hinterstoderu v Rakousku a poté o týden později rovněž v rakouském Kirchbergu. Český pohár a Mistrovství České republiky se pojede 16. až 18. března v Jablonci nad Jizerou.

Předchozí závody v jízdě na skibobech

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pramen Boží voda i pramen pod Valdštejnem jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí města Turnov informuje, že pramen pod Valdštejnem i Boží voda jsou pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem i pramene Boží voda ze 12. února 2024 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná.

Oceňovaná kapela VANUA2 zahraje v jabloneckém Klubu Na Rampě

Česká pop rocková kapela Vanua2 vystoupí v sobotu 2. března v jabloneckém Klubu Na Rampě. Formace vznikla před šesti lety na základech kapely Blue Effect Radima Hladíka, kde více než deset let společně působili baskytarista Vojtěch Říha (Blue Effect) a bubeník Vašek Zima (Blue Effect, Walk Choc Ice, -123 minut), kteří se po odchodu Radima Hladíka do muzikantského nebe spojili se zpěvákem Yannickem Tevim, pocházejícím z tichomořského souostroví Vanuatu. S kapelou aktuálně působí ještě kytarista Honza Samek. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V posledním domácím utkání Dalmach jen remizoval s Mělníkem B
Vzpomínky pamětníků ze Semilska ožijí díky žákovským reportážím
Projekt Hlava v pohodě se loučí, výstupy zůstávají zdarma k dispozici
Krkonoše nejsou skanzen. Rozvoj ale nesmí ohrozit vzácné horské louky
Hned dva přechody v Semilech budou bezpečnější

Nejčtenější články

28.02.: Třiceti ředitelům končí funkční období. Kraj proto vyhlašuje konkurzy
29.02.: Hned dva přechody v Semilech budou bezpečnější
28.02.: Naučná stezka provede horním tokem Černé Nisy

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT