Hráči Dalmachu bodovali i venku a drží se na špici druhé ligy

02.11.2011 10:39:10 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Po výhře doma bodovali turnovští futsalisté i venku, když vybojovali remízu v Hradci Králové. Po prvním poločase dokonce o branku vedli, ale v druhé části domácí dokázali vyrovnat. Přesto hráči Dalmachu Turnov drží skvělé druhé místo v tabulce!

UFA Salamandr Hradec Králové - FC Dalmach Turnov 3:3 (2:3)

Utkání se vyvíjelo opatrně a trefil se až v 8. minutě po vybídnutí Krejčíkem Daniel Hurt střelou mezi nohy brankáře Barteka. Ve 12. minutě Hradec během pár vteřin otočil vývoj zápasu na svoji stranu, když se postupně trefili Placák a Steiner. Tým Dalmachu však pokračoval ve své hře a do konce poločasu ještě vedl. Nejprve vrátil gólovou přihrávku D. Hurt Krejčíkovi, který se do odkryté branky nemýlil a minutu na to se po ose Bernard a Kratochvíl zakončil Zdražil.

V druhém poločase Dalmach bránil jednobrankové vedení a vyrážel do rychlých protiútoků, které však brankář Bartek skvěle pokryl. Na druhé straně se zaskvěl nestárnoucí Bursa, který musel zaskočit za nemocného Horáčka. Ke konci utkání domácí tým vsadil na hru bez brankáře a v 37. minutě vykombinovali hráče Dalmachu a Klíma mířil přesně. Poté ještě přišly šance na obou stranách, ovšem oba brankáři svůj tým podrželi.

„S týmem Hradce hrajeme vždy velmi vyrovnaná utkání a to se potvrdilo i tentokrát. Musím pochválit brankáře Bursu, který potvrdil své kvality a jen mě mrzí neproměněné šance ze závěru utkání," řekl po utkání hrající trenér Dalmachu Aleš Krejčík.

Branky: Placák, Steiner, Klíma - D. Hurt, Krejčík, Zdražil. Salamandr: Bartek - Placák, Špaček, Mlynář, Steiner, Dostál, Jelínek, Klíma. Dalmach: Bursa - J. Mencl, Bernard, Kratochvíl, Krejčík, D. Hurt, V. Hurt, Zdražil, Kalousek.

Další výsledky 5. kola: Arsenal Benešov - Démoni Česká lípa 2:4, Betis Kadaň - Litoměřice 2:7, Chotěboř - Slavia Liberec 7:5, Goll Běloves - F. A. Zole Česká Lípa 6:3.

12.Betis Kadaň5104 10:243

Další domácí utkání v turnovské sportovní hale hraje FC Dalmach v neděli 6. listopadu od 19 hodin s týmem CF Grafiko Tábor. B tým v  krajském přeboru má volno.