I.B třída: Držkov dál suverénní, osmi góly to odnesl Studenec

05.11.2021 17:05:53 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Horní Branná,Bozkov,Mírová pod Kozákovem,Přepeře,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Ve 14. kole I.B třídy východ další kanonádu spustil proti Studenci vedoucí Držkov, když vyhrál 8:2. Naopak druhé Mšeno rozhodlo o své výhře v Lučanech až v samotném závěru. Na konci tabulky dál zůstává trojice mužstev z Pojizeří v pořadí Bozkov, Jabloneček a Horní Branná.

Utkání Harrachov - Albrechtice/ Jiřetín nebylo sehráno.

Držkov - Studenec 8:2 (3:2)

Lukáš Brož potvrzuje dobrou formu téměř v každém kole, nyní se podílel polovinou gólů na výhře Držkova nad Studencem 8:2. Celkem už má na kontě v této sezoně za 14 kol už 36 gólů! I díky němu je Držkov suverénně první se skóre 95:17!

Branky: 37., 44., 51. a 78. Brož Lukáš, 39. Kotyza, 54. a 75. Vaníček, 63. Gvušč - 15. a 26. Šír. Rozhodčí: Vrabec - Fuchs. ŽK: 4:1. Diváků: 35.

Bozkov - Jablonec n. J. 5:1 (3:0)

Souboj o předposlední místo dopadl přesvědčivě pro domácí Bozkov, který nastřílel celkem pět gólů, zatímco Jabloneček jen jednou snížil.

Branky: 5. Havel, 12. Balcar z pen., 37. Maleček, 49. a 70. Farský - 59. Šír. Rozhodčí: Polák - Blaschke, Horák, ŽK: 2:2. Diváků: 120.

Mírová - Přepeře B 1:1 (0:0)

Derby blízkých týmů skončilo remízou 1:1. Oba góly padly až ve druhém poločase, když vedení domácí Mírové vystřelil v 53. minutě Žmolil, ale za Přepeře B srovnal v 70. minutě Cimbál.

Branky: 53. Žmolil - 70. Cimbál. Rozhodčí: Kowalik - Svoboda, Cesar, ŽK: 2:2. Diváků: 120.

Plavy - Horní Branná 8:0 (4:0)

Plavy vysokou výhrou 8:0 nad Brannou potvrdily průběžné třetí místo. Vladimír Prousek nastřílel hattrick, když dva ze tří gólů byly z penalt.

Branky: 13. Toman, 27., 43. a 48. V. Prousek (první a třetí z pen.), 44. Lejsek, 49. Balatka, 61. Plný, 68. R. Prousek. Rozhodčí: Bukvička - Rympler, Přikryl, ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Lučany n. N. - Mšeno 0:1 (0:0)

V duelu předních týmů dlouho žádný gól nepadl, a když už to vypadalo na remízu, tak o výhře pro hosty rozhodl svým gólem v 80. minutě Petr Jiroušek.

Branka: 80. Jiroušek. Rozhodčí: Zboroň - Rympler, Bukvička, ŽK: 1:2. Diváků: 65.

Smržovka - Jenišovice 2:2 (1:0)

Domácí dvakrát vedli po gólech Kedroně a Frydrycha, ale za hosty vždy vyrovnal Vojtěch Hurt, takže výsledkem je dělba bodů.

Branky: 43. Kedroň, 61. Frydrych - 59. a 79. V. Hurt. Rozhodčí: Sukhan - Vasko, Kořínek, ŽK: 2:3, ČK: 0:1 (72. Válek). Diváků: 120.