I.B třída: Mšeno využilo zaváhání soupeřů k posunu na druhé místo

22.10.2021 15:26:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Studenec,Horní Branná,Bozkov,Přepeře,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Za suverénním Držkovem je situace v tabulce I.B třídy mnohem vyrovnanější. Zaváhání Plavů v Přepeřích a Lučan v Albrechticích využilo výhrou 5:0 nad Smržovkou Mšeno, které se tak posunulo na druhé místo. Nejvyšší výhru kola zaznamenal Harrachov, jenž na domácí umělce rozstřílel 7:1 Bozkov.

Mšeno - Smržovka 5:0 (4:0)

Na umělce v jabloneckých Břízkách to byla jasná záležitost pro domácí Mšeno, když Jakub Obršlík nastřílel hattrick.

Branky: 7. Pokorný, 20., 24. a 27. Obršlík (druhá z pen.), 53. Pokorný. Rozhodčí: Havel - Kutílek, Šnýdl, ŽK: 1:1. Diváků: 56.

Přepeře B - Plavy 3:1 (2:0)

Přepeře domácí prostředí dokázaly po vysokém debaklu v minulém kole využít k výhře nad Plavy 3:1. Kuriozitou utkání jsou celkem tři góly z penalt z celkových čtyř.

Branky: 15. Fingerhut z pen., 42. Prokopec, 86. Martínek z pen. - 90. Zajíček z pen. Rozhodčí: Kutílek - Havel, Vodička, ŽK: 0:2. Diváků: 50.

Albrechtice/ Jiřetín - Lučany 4:1 (0:0)

V souboji sousedů v tabulce hráli prim domácí Albrechtice. Góly ale padaly až ve druhém poločase a první se trefil lučanský Dítě, ovšem pak se hned čtyřikrát prosadili domácí.

Branky: 58. Koldovský, 60. a 87. P. Kořínek, 64. Vlček - 46. Dítě. Rozhodčí: Kořínek - Z. Nagy, L. Nagy, ŽK: 2:1. Diváků: 91.

Jablonec n. J. - Mírová 3:3 (2:3)

V pojizerském derby hosté třikrát vedli, ale domácí vždy další brankou dotáhli. V 62. minutě byl vyloučen mírovský Dědeček, čehož Jablonečtí využili k definitivnímu vyrovnání na 3:3.

Branky: 6. a 27. Pičman, 76. Tomíček - 3. Hlavatý, 16. Poledne z pen., 41. Náhlovský. Rozhodčí: Šnýdl - Třešňák, M. Nagy, ŽK: 1:2, ČK: 0:1 (62. Dědeček). Diváků: 105.

Jenišovice - Držkov 1:5 (1:5)

V poločase vedl suverénní Držkov 5:1 a vypadalo to na pořádný nářez, ale ve druhé části favorité zvolnili a další branka už nepadla.

Branky: 28. Randák z pen. - 10. Vomáčka, 12. Šourek, 16. Just, 26. a 31. Brož. Rozhodčí: Rympler - Bukvička, Nepraš, ŽK: 2:3. Diváků: 40.

Harrachov - Bozkov 7:1 (4:1)

Bozkovu se letos nedaří, takže na harrachovské umělce jasně vládli domácí, kapitán Roman Bergmann nastřílel hattrick.

Branky: 6., 36. a 52. Bergmann, 20. Pešat z pen., 23. Barbořák, 54. Vančura, 82. Vlasák - 7. Kasan. Rozhodčí: Bukvička - Rympler, Nestler, ŽK: 0:1. Diváků: 100.

Horní Branná - Studenec 2:3 (2:2)

Po vyrovnaném poločase 2:2 rozhodla podkrkonošské derby střela studeneckého Pavla Šíra z 58. minuty. Hosté jsou díky tomu v tabulce devátí, domácí Horní Branná dvanáctá.
Branky: 8. Kubelka, 14. D. Paulů - 25. a 58. Šír, 37. Povr. Rozhodčí: Mach - Paulus, Všetečka, ŽK: 3:2. Diváků: 80.