I.B třída: Nadílky v Přepeřích a Jenišovicích. Bozkov vyhrál ve Studenci

20.04.2022 20:33:28 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Studenec,Horní Branná,Bozkov,Mírová pod Kozákovem,Jenišovice,Přepeře,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj

Ve třetím kole I.B třídy východ zaznamenalo nejvyšší výhru Mšeno devíti góly v Přepeřích. Další nadílku uštědřily Jenišovice Jablonečku výsledkem 7:1. V pojizerském derby Studenec - Bozkov si připsali všechny body hosté 3:2 po gólu Červeného sedm minut před koncem.

Přepeře B - Mšeno 0:9 (0:7)

Jednoznačná záležitost pro hosty, kteří chtěli potvrdit druhé místo v tabulce. Hattrick nastřílel Jiří Šťovíček.

Branky: 17. Janalík, 22. Zachoval, 19. Nykrín, 28., 32. a 49. Šťovíček, 38. Obršlík Jakub, 22. a 64. Krámský. Rozhodčí: Blažek - Svoboda, Nestler, ŽK: 0.1. Diváků: 30.

Jenišovice - Jablonec n. J. 7:1 (4:0)

Domácí udeřili bleskově a po gólech a Vavřicha a D. Hurta vedli 2:0 už ve 4. minutě. Za poločas to bylo 4:0 a o vítězi bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase dovršil hattrick bývalý turnovský kanonýr Miroslav Vavřich. Ve druhé části vstřelili Jenišovičtí další tři góly a hosté vstřelili jen čestný gól v předposlední minutě Dolenským.

Branky: 2., 23. a 87. Vavřich, 4. D. Hurt, 44. Žák, 53. vlastní (Šír), 76. Sucharda - 89. Dolenský. Rozhodčí: Svoboda - Blažek, Nestler, ŽK: 0:2. Diváků: 80.

Plavy - Mírová p. K. 5:1 (2:0)

Slušnou fazonu si v sezoně drží Plavy a jediné stíhají dvojici Mšeno - Držkov. Proti Mírové vedly 2:0 po poločase, ale jistotu jim daly další tři góly ve druhém poločase.

Branky: 25. Prousek, 41. Černý, 51. Brezar, 72. Pekelský, 79. Toman - 58. Iluska. Rozhodčí: Dvořák - Hrbáček, Švec, ŽK: 0:2. Diváků: 69.

Držkov - Lučany n. N. 3:0 (1:0)

První tým potvrdil jistotu i proti čtvrtému mužstvu tabulky. Dva góly vstřelil Tomáš Čížek, třetí přidal kapitán Martin Kotyza.

Branky: 43. a 76. Čížek, 75. Kotyza. Rozhodčí: Sukhan - Kraus, Vodička, ŽK: 0:0. Diváků: 90.

Studenec - Bozkov 2:3 (1:2)

Mírným favoritem byl domácí Studenec, ale do vedení šli hosté po brankách Petra a Mayera z penalty. Dvěma góly vyrovnal za domácí na 2:2 Pavel Šír, ale o bodech pro Bozkov rozhodl v 84. minutě zkušený Petr Červený.

Branky: 44. a 56. P. Šír - 33. Petr, 42. Mayer z pen., 84. Červený. Rozhodčí: Šnýdl - Bohuš, Kořínek, ŽK: 1:1. Diváků: 150.

Horní Branná - Albrechtice/ Jiřetín 1:1 (1:0)

Horní Branná potřebuje každý bod a tentokrát to vyšlo alespoň na jeden za remízu 1:1. Na úvodní gól hornobranského Kocourka ve 36. minutě odpověděl za hosty v 73. minutě Purm.

Branky: 36. Kocourek - 73. Purm. Rozhodčí: Nestler - Vachek, Šedina, ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Smržovka - Harrachov 0:3 (0:2)

V utkání hraném na umělce v Desné vládli překvapivě fotbalisté z Harrachova, kteří jsou zřejmě zvyklejší na umělou trávu. Postupně se trefili Kučera, Pešat z penalty a Barbořák, a zajistili tak svému týmu jasnou výhru 0:3.

Branky: 8. Kučera, 33. Pešat z pen., 49. Barbořák. Rozhodčí: Rympler - Bukvička, Řezníček, ŽK: 1:1. Diváků: 40.