I.B třída: Studenec sedmi góly přestřílel Horní Brannou
02.06.2022 22:34:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Studenec,Horní Branná,Bozkov,Mírová pod Kozákovem,Jenišovice,Přepeře,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj
Ve 25. kole I.B třídy východ bylo k vidění mnoho zajímavých zápasů. Hned devět branek viděli diváci na derby Studenec - Horní Branná, které domácí vyhráli 7:2. V dalším pojizerském derby vyhrál Jabloneček 3:0 v Mírové a svému soupeři tím utekl v boji o 12. místo. Přepeře prohrály 5:1 v Plavech a Bozkov podlehl 3:4 Harrachovu.
Studenec - Horní Branná 7:2 (2:1)
„Prvních 20 minut jsme se nemohli dostat do utkání a i díky tomu jsme dostali první gól. Nebyla to naše hra, kterou jsme předváděli v minulých utkáních. Ale silou vůle a bojovností jsme se do utkání dostali a do poločasu otočili výsledek na 2:1. O přestávce jsme v kabině klukům důrazně domluvili, ti si vzali naše slova k srdci, a hned na začátku druhého poločasu vstřelili dva rychlé góly, kterými jsme dostali utkání pod naší kontrolu. Potom už kluci odvedli standardní výkon, který na jaře předvádíme, perfektně okořeněný sedmi góly. Vítězství 7:2 je zcela zasloužené, i když jsme dohrávali v deseti hráčích, když nešetrným způsobem byl zraněn Pavel Šír. Měli jsme již dvakrát vystřídáno a víc náhradníků jsme k dispozici neměli, jelikož souběžně s námi hrál náš B-tým ve Vysokém," popsal utkání trenér SK Studenec František Hladík.
Branky: 23. a 47. Čech, 34. a 82. Malý, 49. a 86. Efenberk, 60. Šoufek z pen. - 15. Kubelka, 75. Jón. Rozhodčí: Bohuš - Preissler, Bobek, ŽK: 0:3. Diváků: 130.
Mírová p. K - Jablonec n. J. 0:3 (0:3)
Jablonečekv Mírové rozhodl o své výhře za první půlhodinu. Už v 7. minutě se trefil Pičman a v 17. a 27. minutě Tomíček. Poté už se utkání je dohrávalo.
Branky: 7. Pičman, 17. a 27. Tomíček. Rozhodčí: Opelt - Šubrt, Mašek, ŽK: 2:3. Diváků: 50.
Plavy - Přepeře B 5:1 (4:1)
Druhé Plavy sice od 13. minuty prohrávaly, ale pak si už daly záležet a utkání vyhrály jasně 5:1, hattrick v zápase nastřílel Ondřej Brezar.
Branky: 15., 35. a 88. Brezar, 16. Lupa, 26. Prousek z pen. - 13. Novák. Rozhodčí: Kutílek - Dvořák, Chládek, ŽK: 2:1. Diváků: 33.
Lučany n. N. - Albrechtice/ Jiřetín 5:1 (4:0)
utkání bylo jednoznačnou záležitostí pro domácí, když už v pločase vedli 4:0. Ve druhé půli se trefili hráči na obou stranách, takže je výsledek 5:1.
Branky: 7. a 18. Horký, 22. Pavelka, 23. Sobotík, 52. Brož - 76. Kořínek. Rozhodčí: Paulus - Kutílek, Vodička, ŽK: 1:2. Diváků: 50.
Bozkov - Harrachov 3:4 (2:3)
Dramatické utkání mělo zajímavý vývoj, ale hosté po většinu vedli. V 79. minutě vyrovnal za domácí Bozkov Balcar, ale v 86. minutě rozhodl pro Harrachov Pešat z nařízené penalty. Už předtím byl v 60. minutě po druhé žluté kartě vyloučen Kroupa, takže Harrachov dohrával poslední půlhodinu oslabený.
Branky: 25. Maleček, 44. Kousal, 79. Balcar - 22. Tuhela, 86. Pešat z pen., 24. Bergmann, 31. Kroupa. Rozhodčí: Nestler - Sukhan, Liška, ŽK: 1:5, ČK: 0:1 (60. Kroupa). Diváků: 88.
Smržovka - Mšeno 2:1 (2:0)
Mšeno se po minulém kole vrátilo na druhou příčku tabulky, ale nyní ji prohrou zase ztratilo. Domácí Smržovka se v první půli ujala vedení po gólech Frydrycha a Niče, Mšeno na začátku druhého poločasu pouze snížilo Vejpravou, ale vyrovnat už nedokázalo.
Branky: 13. Frydrych, 29. Nič - 51. Vejprava. Rozhodčí: Kutílek - Paulus, Vodička, ŽK: 4:6. Diváků: 100.
Držkov - Jenišovice 5:0 (3:0)
Toto utkání bylo odloženo na čtvrtek 2. 6. 17.30, ale to nic nezměnilo na tom, že obrovským favoritem zůstal domácí Držkov, kterému už zbývají jen dvě kola k dokončení sezony jako neporažený celek. ve 13. minutě vedli domácí 2:0 po gólech Vrabce a Justa. Do poločasu zvýšil ještě Brož na 3:0. Ve druhém poločase přidali další dva góly Vrabec a Brož.
Branky: 11. a 62. Vrabec, 13. Just, 25. a 84. Brož. Rozhodčí: Nagy - Šálek, Cerman, ŽK: 0:1. Diváků: 50.
I.B třída východ:
| 1. | Držkov | 24 | 21 | 3 | 0 | 133:30 | 66 | ||
| 2. | Plavy | 24 | 13 | 5 | 6 | 84:46 | 44 | ||
| 3. | Studenec | 24 | 14 | 2 | 8 | 71:63 | 44 | ||
| 4. | Mšeno | 24 | 14 | 1 | 9 | 96:52 | 43 | ||
| 5. | Harrachov | 24 | 13 | 2 | 9 | 81:59 | 41 | ||
| 6. | Smržovka | 24 | 12 | 4 | 8 | 55:48 | 40 | ||
| 7. | Bozkov | 24 | 11 | 2 | 11 | 66:63 | 35 | ||
| 8. | Přepeře B | 24 | 9 | 4 | 11 | 60:91 | 31 | ||
| 9. | Lučany n. N. | 24 | 9 | 3 | 12 | 50:49 | 30 | ||
| 10. | Jenišovice | 24 | 8 | 4 | 12 | 53:63 | 28 | ||
| 11. | Albrechtice/ Jiřetín | 24 | 7 | 5 | 12 | 57:71 | 26 | ||
| 12. | Jablonec n. J. | 24 | 5 | 5 | 14 | 43:96 | 20 | ||
| 13. | Mírová p. K. | 24 | 4 | 5 | 15 | 36:87 | 17 | ||
| 14. | Horní Branná | 24 | 4 | 3 | 17 | 47:114 | 15 |
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Související články:
I.B třída: Držkov jen remizoval v Přepeřích, ale zůstává neporažen
I.B třída: Držkov udržel neporazitelnost, ve Studenci opět 300 fanoušků
I.B třída: Studenec porazil Mšeno, Držkov málem zaváhal v Jablonečku
I.B třída: V pátém jarním kole se dařilo střelcům
I.B třída: Studenec vyhrál v Albrechticích, Harrachov nadílel Přepeřím
I.B třída: Nadílky v Přepeřích a Jenišovicích. Bozkov vyhrál ve Studenci
I.B třída: Studenec se po remíze v Lučanech posunul na pátou příčku
I.B třída: Deset gólů ve Mšenu i 300 diváků ve Studenci
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
V obci Horka u Staré Paky hořel kolový nakladač
Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Nejčtenější články
18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: V Turnově oslaví Světový den vody!
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.