Jabloneček nečekaně vyhořel ve Višňové

12.04.2011 09:54:09 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

Jabloneček nečekaně vyhořel ve Višňové

Po minulé domácí výhře 3:0 nad Sedmihorkami asi nikdo nečekal takový pád. Ve Višňové ale fotbalistům Jablonce nad Jizerou nevycházelo skoro nic a odvezli si v 18. kole krajského přeboru domů nečekaný pětibrankový debakl.

„Ačkoliv jsme měli značné problémy se sestavou, tak předvedený výkon se rovná ostudě. O síle domácích v jejich specifickém prostředí jsme věděli, ale jako nejeden manšaft před námi a jistě i po nás se opět tradičními zbraněmi domácích dostali pod tlak. Většina našich hráčů nechtěla míč a hrála alibisticky," uvedl asistent trenéra Sokolu Jablonec David Holman.

Višňová - Jablonec n. J. 5:0 (2:0)

Jednoduchá hra na hosty stačila. Chvílemi hra ve Višňové vypadala jak z nižších skotských soutěží osmdesátých let. Na rozdíl od domácí party kolem nestárnoucího Soukupa, ale hosté nebyli na tento styl hry připraveni. Braun, Veg a brankář Farský na tento zápas rádi vzpomínat nebudou. Ostatní se k nim bohužel přidali a nestačilo by to zřejmě ani na mužstva z I.B třídy.

Skóre načal už v 10. minutě domácí Cýrus a těsně před přestávkou uklidnil domácí Soukup. Ve druhé půli přidali další branky Višňové Šmidrkal, Havlíček a znovu Cýrus.

„Takhle snadno body nikdo neodevzdá. Nezbývá nám než zvednout hlavu a začít znovu tvrdě pracovat. V týdnu na tréninku a v sobotu na zápase budou mít hráči první příležitost přesvědčit trenéra, že práce s nimi má nějaký smysl," doplnil Holman.

Branky: 10. a 82. Cýrus, 44. Soukup, 60. Šmidrkal, 65. Havlíček. Rozhodčí: V. Brož, Milner, Miklovič, ŽK: 0:0. Diváků: 120. Jablonec n. J.: Farský - J. Brož, Exner, Nechanský, Veg - Hrbek, Prokůpek, Braun (85. Holman), Ďoubalík (79. Hájek) - Vrána, Šorejs (46. Bulíř).

Přehled víkendových fotbalových výsledků a všechny tabulky najdete zde

Související články:

FOTO: Michal Bulíř rozstřílel hattrickem Sedmihorky

Jabloneček sahal po bodu na půdě favorita

Krajský přebor: Rozdílné ambice tří týmů z Pojizeří

FOTO: Krajský pohár: Zkáza týmů z Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Divoká prasata vychází z lesů a stahují se do obydlených okrajových částí Jablonce nad Nisou. Ničí louky, potravu hledají také u popelnic. Jablonečané se obávají o svou bezpečnost. Statutární město připravilo proto soubor opatření, které mají pomoci situaci zlepšit. Platit začnou od začátku prosince. Zastupitelé navíc schválili dvoutisícovou odměnu mysliveckému sdružení za prokazatelně odlovený nebo chycený kus. Více podrobností na Našem Jablonecku

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejlepší knihovny jsou v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci
FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
Novým náměstkem hejtmana pro školství je Jiří Čeřovský
Semilská knihovna slouží mladým i seniorům
Hejtman Martin Půta se pyšní dekádou ve vedení Libereckého kraje

Nejčtenější články

27.11.: FOTO: Na prahu adventu v Semilech rozsvítili vánoční strom
29.11.: FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
28.11.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Libštátě 2022

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktivní dovolená s CK TRIP.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT