Jabloneček v Trutnově utržil pětibrankový debakl

13.05.2014 10:44:40 | Autor: Sokol Jablonec a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou

Jabloneček v Trutnově utržil pětibrankový debakl

Nedělní divizní utkání v Trutnově se hrálo na umělé trávě a do souboje se stejně ohroženým týmem bylo mužstvo Sokola Jablonec nad Jizerou posíleno o čtyři hráče ligového týmu Baumitu. Přesto hosté utkání vůbec nezvládli a připsali si na konto pětibrankový debakl.

MFK Trutnov - Sokol Jablonec n. J. 5:1 (2:1)

Domácí celek byl devadesát minut pohyblivější a šel vítězství mnohem víc naproti. Jablonečtí hráči naproti tomu předvedli mizerný výkon a proti nadšeně bojujícím trutnovským hráčům neměli šanci. Domácí navíc byli nesmírně produktivní v koncovce. Po ještě vyrovnaném poločase 2:1 přidali ve druhé půli tři branky a hosté odjeli domů s debaklem, a opět notně namočení do boje o záchranu.

„Vůbec jsme nezvládli přechodovou fázi a neporadili jsme si s ofsajd systémem domácích. Ti nás do své pasti chytili snad dvacetkrát. Z našeho pohledu se nedá nic kladně hodnotit, takže body zůstali zaslouženě v Trutnově. Reparát  tak musíme složit v dalších zápasech," hodnotil utkání vedoucí mužstva Sokola Jablonec David Holman.

Branky: 35. Marks, 38. a 55. Kejzlar, 74. Kamitz, 90. Čech - 37. Moulis. Rozhodčí: Vlček - Váňa, Tryzna, ŽK: 1:1. Diváků: 245. Jablonec n. J.: Farský - Helm (80. Barcuch), Soběslav, Nechanský, Vrzal - Krejčík, Okleštěk, Krystan, Povr (56. Vanc) - Pázler (80. Vodrážka), Moulis.

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola

Další divizní utkání: Turnov srazily v Pardubicích tři góly za prvních 30 minut

Předchozí divizní kola:

Jablonečtí Okleštěk, Vrzal a Kovář rozstříleli rezervu Pardubic

Fotbalisté Jablonečku urvali bod remízou na stadionu favorita

Jabloneček vybojoval cennou výhru nad kutnohorskou Spartou

Fotbalisté Jablonečku v Náchodě body nezískali

Jabloneček doma porazil přesvědčivě 4:1 Svitavy

Branka už v první minutě zaskočila fotbalisty Jablonečku v Letohradě

Brazilec Rossi vystřílel Jablonečku hattrickem divokou výhru nad Ústím

FOTO: Papoušek zařídil Turnovu v derby s Jablonečkem šťastnou výhru

Jabloneček v úvodu divizního jara nestačil na posílené Vysoké Mýto

Fotbalisté FKP Turnov i Jablonečku vstupují do jarní části divize

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

V Jablonci nad Nisou shořela kůlna

Hasiči v neděli odpoledne vyjížděli k požáru kůlny v Jablonci nad Nisou. K jeho likvidaci nasadili dva vodní proudy C. Lokalizace byla nahlášena 7 minut po příjezdu první jednotky na místo, do hodiny byl zásah ukončen. Událost se obešla bez zranění.

Liberecký kraj posiluje péči o duševní zdraví i u dětí

Díky projektu Podpora a rozvoj sociálních služeb v Libereckém kraji uskutečněném v rámci Operačního programu Zaměstnanost plus vzniklo v Liberci v roce 2024 Centrum duševního zdraví (CDZ). Centrum, které zajišťuje FOKUS Liberec poskytuje multidisciplinární podporu dospělým lidem s duševním onemocněním přímo v jejich přirozeném prostředí - doma, v rodině i v běžném životě, se nyní rozšíří právě i o pomoc pro děti a dospívající.  V prostorách sídla FOKUSu Liberec se nyní zaměří i na včasnou pomoc dětem a mladým lidem s psychickými obtížemi a jejich rodinám. Spolupracovat bude se školami, zdravotnickými službami i dalšími organizacemi v regionu. Vznik dětského centra reaguje na rostoucí potřebu dostupné a specializované péče o duševní zdraví mladé generace. „Jedná se o komplexní působení zdravotní i sociální služby, kdy se propojuje celý tým odborníků a specialistů, kteří dětem ve věkovém rozmezí od narození až do osmnácti let poskytují pomoc při řešení potíží v rodině či ve škole a následně řeší i somatické nebo psychické obtíže," řekla Jana Horáková ředitelka FOKUSu Liberec.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Volejbalové drama na Malé Skále: domácí otočili z 0:2 na 3:2
Letošní čarodějnice Na Lukách v Turnově se chystají
Moldavská delegace navštívila Liberecký kraj
Slavnostně poklepali na základní kámen nové stanice hasičů v Jilemnici
Defibrilátory zachraňují lidské životy. Kraj opět podpoří jejich nákup

Nejčtenější články

10.03.: Ředitel Správy KRNAP Robin Böhnisch končí ve funkci
11.03.: Slavnostně poklepali na základní kámen nové stanice hasičů v Jilemnici
10.03.: Vlajka pro Tibet opět visí na krajském úřadu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT