Jediná chyba znamenala prohru Sedmihorek v Novém Boru
01.11.2010 09:54:57 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Karlovice - Sedmihorky,Turnov
Vyrovnané utkání krajského přeboru mezi Novým Borem a Sedmihorkami rozhodla jediná branka v 68. minutě, když po akci z levé strany tečoval domácí Hanoušek ve skluzu míč až do brány.
Nový Bor – Sedmihorky 1:0 (0:0)
Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. Postupně se začaly rodit nebezpečné situace, zvláště před brankou domácích. Ve 12. minutě mířila střela Pavlíčka z 18 metrů vedle. Za čtyři minuty pak akci Pařízka a Staňka na poslední chvíli zblokovali domácí obránci.
Ve 26. minutě byl v samostatné akci sražen na hranici velkého vápna Staněk, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Domácí zahrozili v prvním poločase pouze ze standardek, nebo centrovaných míčů, ale vyloženou šanci si nevytvořili.
Ve druhém poločase ovšem byli domácí o něco aktivnější a to jim přineslo první, a jak se ukázalo, rozhodující branku zápasu z nohy Hanouška. Po inkasovaném gólu hosté více otevřeli hru ve snaze vyrovnat, ale k žádné vyložené šanci to nevedlo, více šancí měli naopak domácí, kteří podnikali průniky do otevřené obrany.
„Utkání by vzhledem k jeho průběhu více slušela remíza, naše mužstvo nepředvedlo oslnivý výkon, ale domácí o mnoho lepší nebyli,“ doplnil k zápasu vedoucí družstva Miroslav Kobrle.
Branka: 68. Hanoušek. ŽK: 3:1. Sedmihorky: Koubus - Kratochvíl, Bakeš, Vávra, Švarc - Krejčík, Pavlíček, Mencl, Pařízek - Kněbort, Staněk (Poul).
Přehled dalších fotbalových zápasů najdete zde
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Buďte Aktivní školou, pomozte rozpohybovat mládež v kraji
Liberecký kraj ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci (TUL) podpoří fyzickou aktivitu mládeže v regionu a společně chtějí rozpohybovat mládež v kraji. Projekt s názvem Aktivní škola je zaměřen na základní a střední školy a kraj jej podpoří třemi miliony korun. Zájemci se již nyní mohou do Aktivní školy hlásit online. „Cílem projektu je zhodnotit podmínky k pohybovým a sportovním aktivitám ve školách a nabídnout školám manuál s příklady dobré praxe a doporučeními, jak děti k pohybu pozitivně motivovat," řekl Lukáš Rubín, vedoucí katedry tělesné výchovy a sportu FP TUL, který je hlavním řešitelem projektu Aktivní škola v Libereckém kraji.
Šestnáctý ročník fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky byl vyhlášen
Nadace Ivana Dejmala pro ochranu přírody opět vyhlašuje oblíbenou fotosoutěž Zaostřeno na Jizerky a hledá nejkrásnější snímky tohoto pohoří pro vznik benefičního kalendáře. Do šestnáctého ročníku mohou zájemci zaslat maximálně čtyři fotografie Jizerských hor, a to nejpozději do 5. června 2026. Více podrobností na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Kominíky a jejich řemeslo představí Eva Bažantová
Maloskalské volejbalistky slaví historické vítězství, muži nejhůř třetí
Turistické cíle v Českém ráji loni přilákaly statisíce návštěvníků
V lomnickém muzeu se bude modelařit v dílničkách
Divokou Severní Makedonií provede Pavla Bičíková
Nejčtenější články
25.03.: Velikonoce ve Fabrice. Trhy, zvířátka i první pohled do expozice bicyklů
24.03.: V turnovské knihovně chystají Noc s Andersenem 2026
26.03.: Divokou Severní Makedonií provede Pavla Bičíková
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.