Jilemnici patří v půlce sezony pátá příčka

13.12.2010 20:25:44 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jilemnice

Ani na šestém turnaji Celostátní ligy v sálovém fotbale nezůstali Jilemničtí hráči bez bodového zisku. V domácí hale porazili Nový Bor, ale prohráli se Zlínem, takže jim patří pátá příčka v tabulce.

„Po polovině sezony máme 22 bodů a pěkné páté místo. Nesmíme ale usnout na vavřínech a musíme i nadále pokračovat v přesvědčivých výkonech," uvedl po turnaji prezident SK Sico Jilemnice Milan Szabo.

SK Sico Jilemnice - FK Adria Nový Bor 5:2 (1:1)

Domácí začali utkání územní převahou, hosté vyráželi k rychlým protiútokům. První vážná situace přišla až v 7. minutě, kdy po dorážce domácího Krause vykopával míč hostující hráč z prázdné branky. To se opakovalo i ve 13. minutě. V 15. minutě skvěle vyrazil brankář hostí Houdek střelu Illnera mimo a po rozehrání rohu hosté udeřili z rychlého protiútoku - 0:1. V 19. minutě nechali hosté na šestce otočit Krause a bylo vyrovnáno.

Do druhého poločasu domácí vlétli a během pěti minut vstřelili dvě branky. Ve 30. minutě vstřelili domácí čtvrtou branku a zdálo se být rozhodnuto. Hosté se ale nevzdali a ve 34. minutě snížili na 4:2. V poslední minutě šli domácí hráči dva na brankáře hostí a vstřelili pátou branku.

Branky: 19. a 23. Kraus, 21. Vašek, 30. Šlechta, 40. Koudelka - 15. Kroh, 34. Caizl. Rozhodčí: Sejk, Štuk, ŽK: 0:1.

SK Sico Jilemnice - SMR Plus Zlín 2:3 (1:3)

Rozehraný Zlín na začátku udeřil a už v 1. minutě se ujal vedení po brance Juliny. V 7. minutě zbytečně ztratil míč domácí Koudelka a Ulman mazácky zvyšoval na 0:2. Hosté byli v této části utkání lepší, ale v 11. minutě se férově přiznal k teči hostující Pulkert a domácí z následného rohu snížili na 1:2.V 19. minutě šli hosté do brejku a Haloda zvyšoval na 1:3.

Do druhého poločasu nastoupili domácí nažhavení a ve 28. minutě snížili na 2:3. Ve 32. minutě zachránil hosty brankář Soukeník po dvou chybách Stojaníka. Ve 37.minutě nastřelil z protiútoku břevno Julina.V úplném závěru už domácí vyrovnat nedokázali.

Branky: 12 a 28. Král - 1. Julina, 8. Ulman, 19. Haloda. Rozhodčí: Štuk, Uher, ŽK: 2:1. Sestava Jilemnice na turnaji: Kos - Kraus, Vašek, Paulů, Kuřík - Koudelka, Král, Šlechta, Illner, Šnorbert, Pivoňka (oba jen 1. zápas).

Příště hrají sáloví fotbalisté SK Sico znovu v domácí jilemnické hale, ovšem za pořadatelství Nového Boru. V sobotu 18. prosince budou hrát proti týmům Chemcomex Praha (14.50) a SF Trivel Klatovy (16.40).