Jilemnická kapela Koneckonců má nový klip DJ s Mírou Noskem

02.11.2021 21:46:57 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Jilemnická kapela Koneckonců má nový klip DJ s Mírou Noskem

Jilemnická kapela Koneckonců představila v poslední říjnový den nový klip DJ v hlavní roli s hercem Jaromírem Noskem, který má navíc vztah k našemu regionu a vyrůstal v Semilech. Natáčení klipu probíhalo v jilemnickém kulturním domě a v garáži u frontmana kapely.

„Bohužel je doba pro hraní živých koncertů nejistá, a tak jsme se rozhodli využít čas pro nové písně. Tato píseň si dle našeho názoru klip zasloužila," uvedl za kapelu Lukáš Málek.

Píseň DJ je nová, ale kapela ji měla natočenou už několik měsíců. „Čekali jsme až se situace kolem corony trochu uklidní a umožní nám k písni natočit videoklip, který jsme také několik měsíců připravovali a ladili. Hlavni roli DJ nám zahrál Míra Nosek, jenž do naší koncepce zapadal nejvíc. Proto jsme ho oslovili, poslali jsme mu scénář a píseň, a on s nadšením nabídku přijal," prozradil frontman kapely Koneckonců Jan Hanys Holeček.


Natáčení probíhalo v Jilemnici v místních prostorách. „Natáčení probíhalo v úžasné atmosféře plné nadšení a mnoho invence. Byla to týmová práce, trochu složitější logistika, ale s výsledkem jsme spokojeni a doufáme, že našim fanouškům i těm, kteří nás zatím neznají, se klip bude líbit," dodal Holeček.

Koneckonců je česká pop rocková skupina z Jilemnice existující od roku 2004. Své první album vydali v roce 2011 a nese název Začátek. První pozornost na sebe upoutali díky písní Touha, která se dostala do několika regionálních rádií. Další píseň, která bodovala u fanoušků i rádií, byla píseň Spíš, která vyšla jako singl v roce 2014 a později v roce 2017 na EP - Pro tebe. Posledním singlem byla píseň s názvem Každá cesta má svůj cíl, nyní přichází DJ.

Členové kapely Koneckonců:
Jan Holeček (Hanys) - zpěv, kytara
Martin Beer - klávesy
Tomáš Lukášek - bicí
Jan Kaňka - basová kytara
Tereza Kaňková - zpěv (hostující člen)

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 11 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Sběrný dvůr Vesecko bude z technických důvodů uzavřen!

Turnovské odpadové služby, s. r.o. informují, že od středy 24. listopadu 2021 do středy 8. prosince 2021 bude zcela uzavřen Sběrný dvůr Vesecko. „Důvodem uzavření sběrného dvora je instalace nové mostní váhy. Váhu je nutné vyměnit za novou, budou se odbourávat betonové nájezdy a betonovat nové, které musí vytvrdnout. Omlouváme se za způsobené komplice a děkujeme za pochopení," uvedl jednatel TOS Turnov Libor Preisler.

Komise vybrala firmu, která postaví nový domov pro postižené v Nové Vsi

Radní Libereckého kraje schválili výběr firmy, která postaví nové domácnosti pro osoby se zdravotním postižením v Nové Vsi u Chrastavy. Jejich provozovatelem je krajská příspěvková organizace APOSS Liberec. Ze sedmi nabídek přihlášených do veřejné zakázky byla hodnotící komisí vybrána nabídka společnosti CL-EVANS Česká Lípa, která byla ekonomicky nejvýhodnější. „Základním hodnotícím kritériem pro zadání veřejné zakázky byla ekonomická výhodnost nabídek, tedy nejnižší nabídková cena. Tu nabídla společnost CL-EVANS," potvrdil Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli počasí uzavírají pro kamiony silnici z Tanvaldu do Harrachova
Marschnerova louka je domovem pro vachtu i cvrčilku
Obrazem: Předvánoční Vrchlabí 2021
Turnov online rozsvítil vánoční strom
Turnovský Dalmach stačil Baníku Chomutov jen do poločasu

Nejčtenější články

29.11.: S prvním sněhem se v Libereckém kraji objevily i komplikace v dopravě
27.11.: Další krok přiblížil stavbu nové stanice HZS Jilemnice
27.11.: Český ráj nabízí i trasy pro návštěvníky s hendikepem

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT